Зображення користувача Альберт Саїн.
Альберт Саїн
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

В Луганській області припинили роботу Нацбанк і Держказначейство

Луганська торгово-промислова палата заявляє про централізоване відключення з 16:00 20 червня системи електронних платежів Національного банку України та системи "Є-казна" Державної казначейської служби у всіх містах і районах Луганської області.

"Банки та філії, що працюють через систему СЕП головного управління НБУ в Луганській області, не можуть проводити операції по своїх рахунках. При цьому, як стало відомо з достовірних джерел, податки і збори проходять в звичайному режимі", — йдеться у повідомленні Луганської ТПП.

Відключення електронних систем Нацбанку і Держказначейства в регіоні сталося без попередніх попереджень та пояснень причин, не супроводжувалося будь-якої аргументацією.

Разом з тим, суб'єкти господарювання, як і раніше, можуть вносити платежі в бюджет, однак втратили можливість проводити розрахунки по будь-яких інших операціях. Державні та комунальні підприємства не зможуть розрахуватися за надані ним раніше товари і послуги. Не зможуть отримати зарплату бюджетники; заблокована виплата соціальних допомог.

Однак на виплаті пенсій ситуація ніяк не позначилася: "Ощадбанк" продовжує виконувати делеговані державою зобов'язання, і за даними Міністерства соціальної політики України, в червні для виплат пенсіонерам на Донбасі виділено 20,5 млрд.грн.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Теги: 
Луганськ
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи