Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
133

В книгарні Східна Брама пройде майстер-клас Унiкальна луганська писанка

Категорія:

Світ:

Третього травня о 12.00 в Луганську, в приміщенні книгарні «Східна брама», що розташована за адресою: м.Луганськ, вул.Радянська, 54 ТЦ «Центральний», 4 поверх відбудеться майстер-клас з виготовлення унікальних луганських писанок від всесвітньо відомого майстра з Свердловська Тетяни Коновал. Запрошуємо всіх бажаючих.  
 

Тетяна Коновал бере постійну участь у ярмарках, конкурсах, фестивалях, є учасником II та III з'їздів писанкарів у Космачі на Гуцульщині. Персональні виставки Коновал з майстер-класами відбулися у багатьох містах та селах Луганської, Донецької областей, в тому числі у Луганському художньому музеї у 2008 р., а також у Самборі Львівської області, Івано-Франківську, Хмельницьку, Кам'янець-Подільському, у секретаріаті Президента України у 2007– 2009 роках.


Писанки Коновал зберігаються в музеях України, зокрема – в єдиному в світі музеї Писанки в Коломиї. Майстриня написала більше 10000 писанок. Пише традиційні писанки воском на курячих, гусячих та страусиних яйцях, відтворюючи старовинні писанкові орнаменти різних регіонів. Але більше розвиває авторські малюнки і слобожанські мотиви та працює у трьох техніках.

Писанкарка Коновал заснувала першу в Луганській області студію писанкарства у 2001 році.

Коментарі

Зображення користувача Юрко Гірський.

Хочу похвалитися своїми писанками, які написав вчора:


Зробив їх за давньою технологією: писав воском і фарбував у цибулинні (лушпинні цибулі).

Накреслю свастику на хаті, і буду спати вже спокійно...

Зображення користувача Олена Каганець.

Дуже гарні. Невже самі розписали? Де навчилися?