Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський
26

Установка сучасної системи сигналізації для будинку

Важливість: 
4

Питання з охорони свого майна – дуже актуальне на даний момент, адже криміногенна ситуація в країні далеко не найкраща.

Бідність населення, велике розшарування по доходам, великий контингент неблагополучних осіб– ось головні чинники здійснення крадіжок з проникненням в особисту власність. Органи правопорядку роблять все від них можливе, аби розслідувати ці події, але загалом, відсоток такого розкриття – вкрай низький.

Забезпечити охорону своєї квартири або приватного будинку – можливо декількома методами:

  1. Сигналізаційна система з виведенням на централізований пункт спостереження. Охорона за допомогою такого методу, як сигналізація для квартири - доволі часто використовується як мешканцями квартир, так і приватних домоволодінь. Серед переваг такої системи варто віднести швидке реагування відповідних служб і можливість повідомлення про проникнення в квартиру злодіїв через систему sms-інформування. До цієї системи входять спеціалізовані датчики руху (сенсори руху), облаштування тривожної кнопки (актуальне встановлення в закладах торгівлі), встановлення домофону.
  2. Системи відеоспостереження. Ця система також відноситься до найкращих засобів охорони будинку чи квартири, і, може використовуватися разом з системою сигналізації.

Найкращий метод забезпечення захисту своєї власності – звернутися до спеціалізованої охоронної компанії, яка здійснить максимальний рівень захищеності оселі. Спеціалісти компанії здатні в найкоротші терміни облаштувати пультову охорону в оселі, яка при спрацюванні, передає сигнал відповідним службам державної, або приватної охорони для швидкого реагування.

При зверненні до охоронної компанії, власнику буде запропоновано перелік типів сповіщувачів для встановлення в квартирі. Серед варіантів – дротова та безпровідна сигналізаційна система найкращої якості. Який би варіант Ви не обрали, обидві системи працюють надійно та якісно.

Також, до охоронної сигналізаційної системи можливе підключення звукового та світлового сигналу тривоги, які спрацьовують в разі проникнення до приміщення. Серед додаткових послуг – встановлення протипожежних датчиків, датчиків витоку газу, поривів на водопроводі чи каналізації, які забезпечать найкращий захист оселі в будь-якій ситуації.

При реагуванні датчиків руху, на об’єкт миттєво виїжджає група швидкого реагування з засобами захисту – дубинки, бронежилети, каски, травматична зброя. При необхідності, на об’єкт миттєво направляється підсилення.

Забезпечте собі спокій і впевненість в особистому житті разом з системою сигналізації від ГК «Охорона та Безпека».

Поширити цю сторінку: