Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

УПЦ КП закликає всіх небайдужих допомогти у зведенні храму

Світ:

Релігійна громада Одесько-Балтської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату починає будувати храм-пам’ятник на честь Всіх Святих Землі Української на місці, де під час фашистської окупації 1941-1944 рр. було розстріляно та спалено 26 тис. мирних мешканців міста Одеси (Люстдорфська дорога, 27) різних національностей та полонених солдат і матросів – останніх захисників міста.
За весь час існування Одесько-Балтської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, релігійна громада вперше отримала дозвіл на виготовлення проектно-технічної документації з перспективою будівництва храму у м. Одеса. Нині зареєстрована релігійна громада, благодійний фонд, профінансовано ескізне проектування, яке вже представлене на розгляд та затвердження в управління архітектури та містобудування.

Завдяки плідній діяльності благодійного фонду „Всіх Святих Землі Української”, зокрема голови правління фонду депутату міськради V-го скликання Чайчук Н.О., парафіяльної ради, збираються кошти на виготовлення робочого проекту та іншої документації.

Пожертви на будівництво храму надходять від відомих державних діячів, політичних партій, громадських організацій та приватних осіб. Велику допомогу надали лідер НСНУ В. Кириленко, отаман „Чорноморського Гайдамацького З’єднання” (м. Одеса) С. Гуцалюк та багато інших.

Настоятелем та головою парафіяльної ради релігійної громади „Всіх Святих Землі Української” УПЦ КП м. Одеси є секретар Єпархіальної Ради Одесько-Балтської єпархії Ігумен Микита (Сировегін), який також представляє єпархію у межцерковних відносинах та у координаційній раді релігійно-світської згоди при міському голові.

Однокупольна невеличка церква одночасно буде вміщувати близько 80 парафіян. Над проектною документацією працює „Цивільпроект”. Архітектура храму-пам`ятника представляє собою злиття візантійського та українського стилів. Навколо храму буде розвинуто сквер. Передбачені будівельні заходи розраховані для потреб інвалідів.

Закликаємо всіх небайдужих взяти участь у фінансуванні будівництва храма - пам’ятника. Ваш благодійний вклад в цю справу залишиться назавжди в історії відновлення духовних святинь нашої країни!!!


Благодійний фонд „Всіх Святих Землі Української”
р\р 26009311449901 у АБ „Південний” м. Одеси
код 35404252 МФО 328209

Настоятель та голова парафіяльної ради релігійної громади „Всіх Святих Землі Української” УПЦ КП м. Одеси
Ігумен Микита (Сировегін)
8 067 981 46 35
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи