Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Україну закликають довести скандальну вакцинацію до кінця

Категорія:

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) закликають Україну довести до кінця кампанію імунізації населення проти кору і краснухи. Про це заявив у п’ятницю на прес-конференції у Києві директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Марк Данзон, інформує УНІАН.

За його словами, ВООЗ фахово заявляє, що ввезена в Україну вакцина є безпечною, а смертельний випадок зі школярем, який помер після вакцинації, не пов’язаний із цим щепленням. "Ми як ВООЗ підписалися під тим, що це якісна вакцина", - сказав Данзон.Він повідомив, що в четвер відбулася низка зустрічей представників делегації ВООЗ із українськими посадовими особами, під час яких посадовцям з України було надано низку консультацій і порад з проведення зазначеної імунізації населення."Перша наша порада уряду – це продовжити якомога швидше засвідчення трагічного випадку смерті дитини", - зазначив представник ВООЗ.За словами Данзона, симптоми, які були зафіксовані у загиблого школяра після вакцинації, не співпадають із симптомами, що вказані як побічні ефекти при зазначених щепленнях, і це зафіксовано у доказовій базі ВООЗ. На думку представника ВООЗ, цей факт є підтвердженням того, що смерть не пов’язана з імунізацією (??? - НО).При цьому він підкреслив, що завдяки імунізації подолано такі хвороби як віспа й поліомієліт. "Немає більш ефективного механізму, ніж імунізація, для покращення здоров’я населення", - сказав Данзон.За його словами, якщо в Україні будуть відмови від щеплень, є загроза виникнення епідемії кору і краснухи, які можуть підвищити смертність населення. Зі свого боку ВООЗ обіцяє надати найкращих фахівців, що консультуватимуть з питань імунізації.Безпечність вакцини також засвідчила директор Європейського офісу ЮНІСЕФ Марія Калівіс.У свою чергу, заступник міністра охорони здоров’я України Валерій Бідний поінформував, що в даний час над вивченням випадку смерті школяра працює чотири комісії. За його даними, уже підтверджено те, що смерть викликана не проведеною вакцинацією. Бідний пообіцяв, що у п’ятницю після обіду на офіційному сайті МОЗУ має з’явитися відповідний висновок спеціальної комісії. Він повідомив, що справжні причини смерті учня стануть відомі днів за десять, після необхідних аналізів і обстежень.Бідний також повідомив, що триває дослідження якості вакцини, перевіряється дотримання законодавства при її завезенні в Україну і використанні. "На цей момент МОЗ вважає, що рішення про проведення імунізації прийнято правильно", - зазначив Бідний.Він повідомив, що 50% завезеної в Україну вакцини, було надано ВООЗ як матеріальну допомогу – безкоштовно. Крім того, зазначив Бідний, вакцина пройшла дослідження найкращих фахівців ВООЗ. За його словами, вакцина, яку використовували в Україні раніше, не гарантувала захисту від кору і краснухи, що викликало багато захворювань.Також Бідний висловив думку, що в даний момент існує "політизація ситуації" щодо проведення вакцинації. За повідомленням представників ВООЗ, у світі вже використано 350 млн. доз згаданої вакцини під час дев’яти масових кампаній у країнах Східної Європи і Латинської Америки. Нею зроблено щеплення 34 млн. дітей.

В тему:Вітаю, мамо! Я вже труп. Помер учора від вакцинації.Антон Тищенко помер після щеплення проти кору«Всі щеплення небезпечні! ВООЗ — на передньому краю боротьби за депопуляцію»Злочинну імунізацію української молоді профінансував американський мільярдер – спонсор скорочення «зайвого населення»Тема: Небезпечна імунізація (підбірка актуальних статей)СПИД — мистификация мирового масштаба

В тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Пандемія!

Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп (+аудіо)

«Психопати можуть імітувати почуття, проте єдиним реальним почуттям, яке вони мають, є своєрідний голод, який хижак відчуває щодо своєї майбутньої здобичі. Коротко кажучи, психопат є хижаком людства».