Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Український інститут національної пам'яті очолив Антон Дробович

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду 4 грудня, про що повідомив присутній там нардеп Олексій Гончаренко. В'ятрович попередив про небезпеку. 

19120406.jpg

Антон Дробович

"Кабмін призначив Дробовича Антона головою Українського інституту національної пам'яті. Антон - доцент кафедри культурології Національного педагогічного університету імені Драгоманова", - написав Гончаренко у Telegram-каналі, повідомляє Gazeta.ua.

33-річний Дробович – фахівець зі сучасних комунікацій, культуролог, керівник освітніх програм Меморіального центру Голокосту "Бабин Яр", доцент Національного педагогічного університету ім. Драгоманова, член правління Молодіжної асоціації релігієзнавців, експерт з питань культури і освіти Інституту суспільно-економічних досліджень.

Попередній очільник ІНП Володимир В'ятрович назвав призначення неправильним рішенням.

"Антон Дробович - голова Українського інституту національної пам'яті. Чергове неправильне кадрове рішення уряду в гуманітарній політиці. Це вже не помилка, а розворот в інший бік. В національній пам'яті може не лишитися місця для України та українців", - зазначив В'ятрович.

Наші інтереси: 

Розуміти, що Інститут національної пам'яті - дуже важлива державна інституція, тож керівником має бути не тільки інтелектуал, а й патріот України.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Гарна нагода вивести на чисту води питання Голокосту і Бабиного Яру. Наприклад, єврейський політолог Норман Фінкельштейн у своїй книзі "Індустрія Голокосту" стверджує, що певні кола в США та Ізраїлі зловживають та експлуатують пам'ять Голокосту для власного збагачення.

Індустрія Голокосту - Вікіпедія

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Костянтин Струк.

А що В'ятрович має проти?

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Можливо, переживає, що тепер малувато буде бандерівщини. Зате буде багато голокосту - для компенсації :)

Костянтин Струк каже:
А що В'ятрович має проти?

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Дробович - це вам не В’ятрович. Погодьтесь, що розслідування таємниць Голокосту значно резонансніше, ніж понура бандерівщина від В’ятровича.

Тепер усе буде значно веселіше. Як кажуть, "більше трешу, більше угару!"

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Можливо, Голокост буде досліджуватися в контексті міфології і "Гри престолів". Це буде цікаво. Дробович - автор циклу лекцій на тему міфології у мистецтві, переклав українською баладу The Rains of Castamere з серіалу «Гра престолів».

Все, що робиться з власної волі, - добро!