Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 75
  • Переглядів: 81

Українським медикам підвищили мінімальну зарплату

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Від 12 січня рівень мінімальної зарплати для лікарів становитиме 20 тисяч гривень. Кабінет міністрів України оприлюднив постанову, в якій йдеться про підвищення мінімальної заробітної плати лікарям та медперсоналу.

21032003.jpg

ілюстративне фото

Відповідне рішення було оприлюднено 12 січня.

Згідно з документом, лікарям(крім лікарів-інтернів) та професіоналам з вищою немедичною освітою, які допущені до медичної діяльності в закладах охорони здоров’я встановлено мінімальну зарплату в розмірі 20 тисяч гривень. Фахівцям з початковим рівнем вищої медичної освіти, бакалаврським рівнем вищої медичної освіти платитимуть 13 500 гривень.

У постанові зазначають, що в разі встановлення медичному працівнику неповного робочого дня або тижня, а також під час невиконання працівником у повному обсязі встановленої норми тривалості робочого часу йому буде нарахована зарплата пропорційно до відпрацьованого часу.

Наші інтереси: 

Якщо комусь в бюджетній сфері підвищують зарплату, комусь піднімуть податки. Розуміємо, що на нас очікує підняття цін та інфляція.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Погорілець.
0
Ще не підтримано
Опубліковано Микола Погорілець 13 Січень, 2022 - 19:10

Це не лише бюджетна сфера. Це кругом, де є лікарі. Значить у пенсійний фонд піде більше коштів. А потім всім піднімуть мінімалку. А зараз перед лікарями типу прогнулися