Зображення користувача Світ Зелений.
Світ Зелений
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

УКРАЇНСЬКУ ЕКОНОМІКУ ВРЯТУЮТЬ ЛИШЕ ДУЖЕ РАДИКАЛЬНІ РЕФОРМИ, — ЕКСПЕРТ

Один з авторів та реалізаторів так званого “грузинського дива” Каха Бендукідзе проаналізував, що отримає Україна від підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Про це екс-міністр економіки Грузії сказав в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу новин "24".

 
 

Сама економічна частина угоди не змінить кардинально життя українців. Ефект від підписання буде помітний лише через кілька років. Але це новий стимул щоб працювати більше, - вважає експерт.

За словами Бендукідзе, єдиний шлях для розвитку країни – це впровадження радикальних реформ, радикальніших навіть від тих, які відбувались у Грузії. Адже зараз в Україні ситуація набагато складніша.

У Грузії економіка росла. І на фоні цього зростання проводились реформи, які й привели до ще більшого зростання. В Україні економіка падає, тому спочатку треба призупинити це падіння, а в перспективі і перейти у зростання. Але при діючій моделі економіки це зробити не можливо, - наголосив Бендукідзе.

Джерело:  Телеканал новини "24"
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи