Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Українські цінні папери подорожчали після призначення нового Кабміну

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Єврооблігації і ВВП-варранти України подорожчали після обрання нового уряду. Був сформований технократичний і орієнтований на реформи уряд на чолі з Гончаруком, який раніше керував аналітичним центром, що фінансується ЄС. Пост міністра фінансів зберегла Оксана Маркарова, міністром економіки став керівник Київської школи економіки та економіст із західною освітою Тимофій Милованов. 

Так прокоментували аналітики Goldman Sachs здійснені Українським парламентом призначення нових урядовців. "З огляду на реформаторські коментарі президента Зеленського і комфортну більшість його партії в парламенті, вони мають значний політичний капітал і простір для реалізації своєї законодавчої програми, яка, ймовірно, включатиме земельну реформу і реформу державних підприємств, а також угоду про нову програму МВФ", - вважають аналітики Goldman Sachs.

Як пише "Інтерфакс-Україна", ВВП-варранти (VRI) України, випущені в ході реструктуризації українського боргу в 2015 році, після формування нового уряду на чолі з Олексієм Гончаруком у п'ятницю подорожчали на 1 процентний пункт (п.п.) - до нового історичного максимуму в 87,75% від номіналу.

Також істотно зросли і котирування українських єврооблігацій, зокрема, за паперами з погашенням у 2025-2032 роках зростання склало близько 1,3 п.п., з погашенням в 2023-2024 роках - до 1 п.п.

В результаті середина і "довгий" кінець кривої прибутковості опустилися приблизно на 0,2 п.п., і тепер єврооблігації-2032 котируються із прибутковістю близько 7%, єврооблігації-2025 - нижче 6,5%, єврооблігації-2024 - близько 6%.

На короткому кінці кривої зростання котирувань було не таким значним, утім, це все одно дозволило опустити їх прибутковість більш ніж на 0,1 п.п. - до 5,4-5,6% за паперами з погашенням у 2021-2022 роках.

Олексій Гончарук пообіцяв перевірити ефективність роботи держвідомств і назвав, кого звільнить у першу чергу. Також він призначив терміни проведення перепису населення. 

У своєму інтерв'ю він сказав, що готується Податкова реформа, яка набуде чинності з 2021 року. А цієї осені будуть наводити порядок із адмініструванням.

 

Наші інтереси: 

Новий шанс для економіки України. Без популізму і гасел, спокійно і професійно, під чутким керівництвом міжнародних партнерів.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи