Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Українська армія визволила захоплений Тростянець Сумської області та села на Херсонщині (+відео)

Місто Тростянець на Сумщині знаходиться в 50 км від обласного центру. Його захопили 24 лютого. Місцеві кажуть, що виживали хто як міг. Зв'язку не було, електрики не було, місцевої влади та поліції не було. Хто залишився, гуртувалися. 26 березня Тростянець був звільнений Збройними силами України.

На Херсонщині ЗСУ відбили кілька сіл. На полях – багато спаленої ворожої техніки. Російські окупанти заявляли, що область цілковито під їхнім контролем, проте наші війська вже відбили кілька сіл, напалили техніки та ще й зняли все це на відео: декілька спалених бойових машин піхоти, розбитий блок-пост, підбиті легкові машини. Деякі ще досі іржавіють у полях, деякі вже везуть на брухт.

Наші інтереси: 

Перемога наближається. Віримо і підтримуємо Збройні сили України, які поступово відбивають захоплені орками території. Там, де вони побували, – руїни. Тому їх навіть окупантами назвати не можна. Після окупації українських міст німцями в період Другої світової війни такого не було.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Надія Олегівна.
0
Ще не підтримано

Слава захисникам України!

Коментарі

Зображення користувача Надія Олегівна.
0
Ще не підтримано

Слава захисникам України!