Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Українці за кордоном отримали новий спосіб надіслати посилку рідним: "пошта з душею" працює!

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Близько 25 % всіх реєстрацій в мобільному сервісі доставки посилок TravelPost за перший тиждень його існування склали вихідці з України, які живуть за кордоном. За словами розробників, вони не очікували, що новина про запуск сервісу так швидко розійдеться за межі країни і що одномоментний наплив користувачів не дозволить частині бажаючих зареєструватися в додатку. 

Мобільний додаток TravelPost було опубліковано українськими розробниками 7 травня 2018 р у версії для Android та iOS. Він пропонує мандрівникам "надати в оренду вільне місце в багажі”. Тобто за узгоджену винагороду перевезти чиюсь посилку за маршрутом своєї подорожі.

Щоб стати кур'єром-мандрівником TravelPost, потрібно завантажити мобільний додаток, зареєструватися та опублікувати інформацію про свої майбутні поїздки. Сервіс підбере відповідні за термінами, напрямку, вагою та розміром посилки. Схожу процедуру доведеться пройти, якщо необхідно переслати щось з допомогою мандрівника.

“Створюючи TravelPost, ми не обмежувалися лише нашою країною. Адже українців розкидано по всьому світу. Тобто, по всьому світу знайдеться попит, — каже співзасновник сервісу Ярослав Львович. — Але ми й гадки не мали, що наша ідея знайде такий швидкий відгук у української діаспори за кордоном. Маємо велику надію, що і в Україні знайдеться достатньо людей, які будуть не просто перевозити посилики за кордон та назад, а, фактично, об’єднувати родини.”

Ідея TravelPost повторює логіку улюблених в Європі сервісів пошуку попутника та називається “краудшипінг". Але вона не обмежує спосіб пересування лише автомобілем. Під час реєстрації подорожі потрібно вказати тип транспорту, населені пункти та час виїзду і прибуття, проміжні пункти.

Розробники сервісу впевнені, що він стане рішенням, коли термін або умови доставки не дозволяють відправнику скористатися класичними поштовими службами. 

 

Наші інтереси: 

Українці всього світу об'єднуються!

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Пандемія!

Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп (+аудіо)

«Психопати можуть імітувати почуття, проте єдиним реальним почуттям, яке вони мають, є своєрідний голод, який хижак відчуває щодо своєї майбутньої здобичі. Коротко кажучи, психопат є хижаком людства».

Коментарі

Зображення користувача Явсе Світ.

Із Європи кожен день їде не один караван бусів,який везе посилки від заробітчан.

А на рахунок попутних вантажів,то це мабуть добре,та потрібно перевіряти,що тобі дають перевозити...

Вірю в те, що розумію.