Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Україна святкує 28-ту річницю Незалежності

Категорія:

Світ:

24 серпня 1991 року Верховна рада УРСР прийняла "Акт проголошення незалежності України", який пізніше був підтверджений на Всеукраїнському референдумі 1 грудня того ж року. У 1992 році Верховна рада встановила 24 серпня державним святом, яке є офіційним неробочим днем. А з нагоди Дня Незалежності 2019 українці відпочиватимуть аж три дні: з 24-го по 26 серпня включно.

Однією з головних традицій цього свята є парад на Майдані і Хрещатику. Перший парад відбувся у 1994 році, коли Україна відмовилася від ядерного озброєння, тому військової техніки на цьому параді не було, нагадує РБК-Україна.

У 1995-1997 і 2010-2013 рр. святкування Дня Незалежності проходило без парадів. У 2000, 2002-2007 роках в парадах брали участь тільки військові та оркестри. У 1998 році Майданом вперше проїхала військова техніка, у 2008 -2009 рр. була продемонстрована авіація.

З 2014 року традиція масштабних військових парадів 24 серпня в центрі столиці за участю підрозділів Збройних Сил України та сучасних зразків техніки відновилася.

Президент України Володимир Зеленський 9 липня вирішив відзначити 28-й День Незалежності без військового параду. Замість параду на День Незалежності він запрополнував провести так звану  Ходу гідності за його участю. 

Наьомість українці відреагували на "новий формат" Дня Незалежності рішуче: Парад буде - навіть без президента

Отже в День Незалежності 2019 року відбудуться два паради. Один організовує офіс Президента, другий - ветерани.

В День Незалежності порядок забезпечуватимуть 13 тис. правоохоронців. 

Наші інтереси: 

За 28 років Незалежності Україна дуже змінилася. Фактично, незалежною Україна почала ставати тільки 5 років тому. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи