Парад буде - навіть без президента: реакція українців на "новий формат" Дня Незалежності
Моя оцінка корисності цієї статті
3 - Схоже, що реально працює.
https://www.ar25.org/node/43131
Парад буде, навіть якщо головнокомандувач на нього не прийде. Менш, як за добу після заяви Володимира Зеленського про "новий формат" святкування Дня Незалежності, в якому замість урочисто марширувати Хрещатиком військовим виплатять премії, понад 10 000 користувачів Facebook самоорганізувалися, щоби провести альтернативний парад.
Наші інтереси
Армія = держава.