Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Україна отримала від США промислові 3D-принтери для друку запчастин до техніки на полі бою – Вільям ЛаПлант (Пентагон)

Категорія:

Йдеться про принтери розміром з вантажівку. Навчання користуватися цими принтерами українці завершили минулого тижня.

23091802.jpg

Виготовлені за допомогою 3D-принтера деталі. Фото: mil.in.ua

Україна отримала від США 3D принтери промислового рівня, здатні друкувати запчастини до техніки на полі бою, повідомив помічник міністра оборони США із питань закупівель та утримання Вільям ЛаПлант, пише Голос Америки.

“Нарешті минулого місяця ми доставили їм, в Україну, ці промислові 3D-принтери, і минулого тижня завершилось їхнє навчання з роботи з цим принтером”, – повідомив посадовець під час виступу у Центрі за нову американську безпеку.

“Йдеться про принтер розміром з вантажівку, навчання на якому закінчили українці, і на ньому вони можуть друкувати усі свої частини”, – каже американський посадовець.

За його словами, поява цих принтерів «зовсім змінює справу», адже вони пришвидшують процес і відкривають нові можливості.

“Ви можете робити чудові речі за допомогою 3D-друку не тільки через швидкість. Ви можете фактично виготовляти деталі, які ви не могли виготовити у звичайних умовах”, – зазначив ЛаПланте.

Помічник глави Пентагону також повідомив, що після початку російського вторгнення українці почали самостійно друкувати 3D запчастини. ЛаПланте натякнув, що вони не мали на це відповідних дозволів, але країни союзники допомогли Україні в цій ситуації.

“На початку українці друкували власні 3D-деталі, не маючи пакетів технічних даних. Знаєте, як кажуть, коли твоя країна зазнає екзистенційної атаки, закони про інтелектуальну власність лише трохи мають значення”, – пожартував посадовець.

“То ж ми навели з цим лад разом з іншими країнами. Тепер вони мають всі пакети технічних даних”, – наголосив ЛаПланте.

 

Наші інтереси: 

Ще один внесок в наближення нашої перемоги. Українці зможуть заміщати компоненти техніки, що вийшли з ладу, самостійно, а не чекати, коли їх завезуть з-за кордону.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи