Важливість: 
5

Категорія:

Україна офіційно анонсувала візит глави міноборони США на День незалежності

Зустріч президента України Петра Порошенка та міністра оборони США Джеймса Меттіса відбудеться у День незалежності 24 серпня. У Пентагоні кажуть про посилення "стратегічної співпраці" в галузі оборони.

170121-mettis.jpg

Дже́ймс Ме́ттіс (повне ім'я — Дже́ймс Ні́колас Ме́ттіс, англ. James Nicholas Mattis; нар. 8 вересня 1950, Пулмен, Вашингтон, США)
Дже́ймс Ме́ттіс (повне ім'я — Дже́ймс Ні́колас Ме́ттіс, англ. James Nicholas Mattis; нар. 8 вересня 1950, Пулмен, Вашингтон, США)

Президент України Петро Порошенко 24 серпня проведе переговори з міністром оборони США Джеймсом Меттісом, який відвідає Київ під час проведення урочистостей з нагоди Дня незалежності України. Відповідний анонс з'явився на офіційному сайті українського президента.

Днем раніше про наміри Меттіса відвідати Україну 24 серпня поінформувала прес-служба Пентагону. Там повідомили, що керівник оборонного відомства США зустрінеться в рамках візиту з міністром оборони України Степаном Полтораком та президентом Порошенком. Згідно з повідомленням міноборони США, однією з цілей візиту є "посилити стратегічну співрацію в галузі оборони між двома країнами".

Приїзд Меттіса в Київ - "перший за останні десять років візит в Україну міністра оборони США", наголошує прес-служба українського президента. Домовленостей щодо візиту досягли під час візиту Порошенка до США в червні цього року.

Наші інтереси: 

Постіндустріальний союз США-Україна набуває дедалі чіткіших обрисів. 

Гравець: 
Народний Оглядач
110

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка