Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Україна не отримає від Німеччини обіцяні РСЗВ і бойові машини піхоти Marder до зими

Німеччина надасть Україні обіцяні системи протиповітряної оборони та реактивні системи залпового вогню не раніше листопада чи грудня, тому що раніше систему ППО замовив Єгипет, який наразі відмовиться від неї на користь України. Аналогічна ситуація склалася і з 50 бойовими машинами піхоти Marder із Німеччини, які мала б отримати Греція, а свої радянські моделі поставити в Україну.

22060901.jpg

Бойова машина Marder 1АЗ. Фото: wikipedia.org

Про це повідомило німецьке видання Zeit, пише Кореспондент.

Однак грецькі машини піхоти в основному розміщені на грецьких островах і, ймовірно, не будуть виведені, поки всі підрозділи Marder не будуть доставлені до розгортання. Постачання їх очікуються не раніше осені чи зими.

Понад те, оголошення про обмін стало несподіванкою для виробника компанії Rheinmetall, яка хотіла продати Marder напряму Україні.

Очевидно, є труднощі з реактивною системою залпового вогню Mars II. Чотири системи мали бути поставлені, але з 40 німецьких установок у робочому стані перебуває менше половини. При цьому вони не можуть стріляти боєприпасами зі США або Великої Британії, а необхідне оновлення програмного забезпечення може тривати кілька місяців.

Нагадаємо, радник глави Офісу Президента Олексій Арестович раніше заявив, що обіцяні Німеччиною п'ять тисяч касок досі так і не було поставлено.

Наші інтереси: 

Розуміємо, що війна не скоро закінчиться. Робимо висновки щодо того, хто є союзником України, а хто тихо саботує передачу зброї Україні, аби не розлютити ерефію, з якою й далі хочеться дружити.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

Так. Очевидно, що Шольц крутиться, як вуж на сковорідці, намагаючись і перед світом не зганьбитися, і ерефії догодити.... Але нарешті Україна зрозуміла, що Німеччина - не її союзник (і ніколи не була).

Коментарі

Зображення користувача Олег Ціома.
0
Ще не підтримано

"щодо Mars II, то за інформацією німецького Business Insider, передати ці системи немає можливості через те, що їхнє програмне забезпечення не може використовувати високоточні снаряди. А для того, щоб це виправити знадобляться "місяці".

З боку Defense Express зазначимо, що така причина доволі дивна. По-перше документально відомо про проведення робіт із інтеграції ракет GMLRS у систему Mars II на основі контракту від 2012 року із французькою Sagem (група Safran).

Тоді повідомлялось про роботи з інтеграції системи Sagem Sigma 30. Більше того, на сайті самого Бундесвера прямо вказано, що Mars II може використовувати керовані боєприпаси.

Тобто, можливо зробити обережне припущення, що у Німеччини вже навіть брехати втомились демонструючи апогеї лицемірства."

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

Так. Очевидно, що Шольц крутиться, як вуж на сковорідці, намагаючись і перед світом не зганьбитися, і ерефії догодити.... Але нарешті Україна зрозуміла, що Німеччина - не її союзник (і ніколи не була).

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

За перші 3 місяці російської агресії проти України федеральний уряд Німеччини схвалив постачання нам зброї та іншого обладнання на суму аж 350,1 мільйона євро. Схвалив - не означає, що забезпечив. Для порівняння: Росія отримала від Німеччини оплату за енергоносії 12,2 мільярда євро.