Важливість: 
3
Угорщина викликала посла Росії через програму Кисельова

До МЗС Угорщини викликали посла Росії в Будапешті після зневажливих коментарів гендиректора державної агенції "Россия сегодня" Дмитра Кисельова про події 1956 року. На зустрічі йому дали чітко зрозуміти: Угорщина не потерпить від будь-кого зневаги до революції 1956 року та її героїв.

Про це повідомляє Еспресо із посиланням на HVG.hu.

Раніше опозиційна партія "Політика може бути іншою" (входить до Європейської партії зелених, одна з чотирьох партій, що потрапила до угорського парламенту в 2014 році) закликала угорське МЗС "почати свій день з виклику російського посла".

"МЗС Угорщини має тепер лише одне завдання: у будь-який спосіб висловлювати протест проти брехні російського телебачення. Неприйнятним є те, що державні медіа колишнього гнобителя брешуть про революцію 1956 року" - йдеться у заяві партії.

У своїй програмі на російському ТБ Дмитро Кисельов заявив, що події 1956 року в Угорщині "були першою кольоровою революцією, за якою стояли західні сили, зокрема, США". У цій же ж передачі революцію назвали погромом і заявили, що під час подій 1956 року з тюрем були випущені тисячі нацистів.

 

Наші інтереси: 

Росія як спадкоємниця Радянського Союзу бреше, викручує факти, займається пропагандою, вигідною лише їй. Україна та  інші країни це почали нарешті розуміти.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка