Учора був на зустрічі з Ольгою Богомолець

У зал набилося з півтисячі бажаючих допомогти. Враження дуже добрі. Атмосфера спілкування була абсолютно щира і відверта. Це єдиний кандидат, якого варто підтримувати на цих президентських виборах. Причому за будь-яких обставин і не чекаючи від її штабу жодних вказівок. 

Принциповий підхід Ольги Богомолець - менше втручатися в конкретні державні справи (цим мають займатися професіонали), натомість створювати умови для самоорганізації й самоочищення суспільства, а також, при необхідності, умиротворяти конфлікти. 

Нині вона реально виконує функцію миротворця, "розрулюючи" конфлікти між різними групами, в тому числі озброєними. У неї це виходить, бо має моральний авторитет, її поважають протилежні сторони. 

Рішення про те, щоб йти на вибори, Ольга Богомолець прийняла тиждень тому на прохання (дуже наполегливе) сотників Майдану. Тому вона на цих виборах є представником Майдану. Вся її виборча кампанія основана на очікуванні масової підтримки людей, які прагнуть змін і готові вкласти в це власні працю, гроші, час, зв’язки.

Скоріше всього, рух на підтримку Богомолець буде спонтанний, в мережевому стилі "великого мурашника", з максимальним проявом народної ініціативи, без жорсткого керування з боку виборчого штабу (хоча б тому, що штаб для цього не має ні грошей, ні розгалужених керівних структур).    

Можна передбачити, що наслідком цього руху буде формування громад  - територіальних і за інтересами - і, можливо, нової організаційної форми, якоїсь асоціації українських громад усього світу.  

Ольга Богомолець заявила, що не буде займатися війною компроматів та іншими видами інформаційної війни (хай цим граються інші кандидати). Вона ні з ким не воює, натомість повністю зосереджується на творенні нового суспільства. 

Персональний сайт Ольги Богомолець:  bogomolets.com/  Сторінка в мережі Фейсбук

На мою думку, Ольга Богомолець діє в руслі політичної підсистеми П’ятого проекту.

 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка