Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Учасникам ЗНО з найвищим результатом будуть видавати премію у 5 тисяч гривень

Світ:

Щороку видаватимуть 20 премій тим, хто склав щонайменше два предмети на 200 балів. Кабінет Міністрів України схвалив проект указу президента про впровадження щорічної премії у 5 тисяч гривень учасникам зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з найвищим результатом. 

Про це йдеться на сайті Міносвіти.

«Необхідно заохочувати та матеріально підтримувати обдарованих учнів, які своїми досягненнями у навчанні сприяють підвищенню авторитету нашої держави на міжнародній арені та підтверджують високий рівень освіти в Україні», – йдеться у повідомленні.

Проектом документа передбачається 20 щорічних премій, які виплачуватимуться одноразово. Кожна премія становитиме 5 000 грн.

Зазначається, що премії призначатимуться відповідно до результатів ЗНО учасникам, які набрали 200 балів із двох і більше навчальних предметів.

Наші інтереси: 

Нарешті вирішили підтримати майбутнє, а не минуле. Розуміти, що потрібно більше турбувалися про здорових, розумних, молодих, а не тільки про пенсіонерів, інвалідів та інших, як їх називають, "соціально незахищених".

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи