Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 130
  • Переглядів: 140

У ВРУ зареєстровано Проєкт Закону «Про право на самозахист та володіння цивільною вогнепальною зброєю» 5708-1

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Законопроект є альтернативним. Його розроблено за участі фахівців та юридичних радників Української асоціації власників зброї, а також представників зброярської галузі. 

Парламент отримав чергову нагоду ухвалити закон, який гарантуватиме кожному законослухняному українцю право на захист свого життя і здоров’я, житла та власності, життя і здоров’я інших людей.

13 липня 2021 року у Верховній Раді України зареєстровано Проєкт Закону «Про право на самозахист та володіння цивільною вогнепальною зброєю» №5708-1 (альтернативний), повідомила Українська асоціація власників зброї і сисловила вдячність за державницьку позицію та співпрацю таким народним депутатам України:

Шараськіну Андрію

Заблоцькому Мар’яну

Устіновій Олександрі

Савчук Оксані

Бобровській Соломії

Лозинському Роману

Климпуш-Цинцадзе Іванні

Гузю Ігорю

Бондару Михайлу

Юрчишину Ярославу

Чернєву Єгору

Законопроєкт розроблено за участі фахівців та юридичних радників УАВЗ, а також представників зброярської галузі. Парламент отримав чергову нагоду ухвалити закон, який гарантуватиме кожному законослухняному українцю право на захист свого життя і здоров’я, житла та власності, життя і здоров’я інших людей.

Черговий раунд боротьби за право самозахисту громадян оголошено відкритим. Разом переможемо!

Текст Законопроєкту

Відео-інтерв'ю з Георгієм Учайкіним, головою Наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій

Наші інтереси: 

Право на зброю – природне право вільної людини. Країни, у яких людям дозволено володіти зброєю, є вільними країнами, які поважають своїх громадян. Країни, у яких людям не дозволено володіти зброєю, не поважають своїх громадян і вважають їх рабами, тобто залежними від них. Тільки вільна людина, яку поважає держава, здатна її захистити. Територіальна оборона тримається на таких людях. Але добровольці тероборони мають бути належним чином озброєні й підготовлені.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи