Зображення користувача Миро Продум.
Миро Продум

У влади – злочинна діяльність, в опозиції – злочинна бездіяльність

Категорія:

Спецтема:

Вона не організувала спочатку Євромайдан, не організувала Автомайдан, нічого не змогла зробити 1 грудня на Банковій. Вона й зараз втрачає ключовий момент. Коли антивладний настрій панує у Харківській, Дніпропетровській та інших східних областях, коли на вулиці виходять такі маси людей, коли влада слабне - опозиція ховає голову в пісок.

140125-opozyciya.jpg

Яценюк, Кличко, Тягнибок. Що робити?
Яценюк, Кличко, Тягнибок. Що робити?

До колишнього авторитету влади вже вороття немає. Після останнього Народного віче події почали розвиватися трагічно та несподівано - вже п'ять осіб загинуло під час сутичок, багато поранених і скалічених. І не важливо, чи все це через провокаторів чи через мітингувальників. За все відповідає влада!

Через те, що вона довела до такого стану Україну, її можна вважати нелегітимною. Президентська вертикаль і уряд ігнорували протести, Верховна Рада, порушуючи регламент, прийняла бюджет і закони, що утискають права громадян. Мало не всі дії влади за останні два місяці злочинні.

Опозиція також поводиться злочинно. Її злочин у бездіяльності. Вона не організувала спочатку Євромайдан, не організувала Автомайдан, нічого не змогла зробити 1 грудня на Банковій. Вона й зараз втрачає ключовий момент. Коли антивладний настрій панує у Харківській, Дніпропетровській та інших східних областях, коли на вулиці виходять такі маси людей, коли влада слабне - опозиція ховає голову в пісок.

Або ці опозиціонери залежні від влади, або не усвідомлюють глобальності ситуації. Наче не зрозуміло, до якого економічного занепаду веде політика Партії регіонів, наче не бачать, що наш сусід на Сході прагне відновити СРСР трохи в менших масштабах.

 

 

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Людимир Головань.

Здається, досягли, чого хотіли
Зразу згадався Бідструп:

Будьмо!