Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
1905

У Великій Британії з’явилася мода на "шелфі" замість "селфі"

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Після кількох років забуття в британські будинки повертаються книжкові шафи й полиці.
 

Два роки тому торгові мережі вже було поставили на них хрест: в країні стрімко набирали популярність електронні книги, для яких, як відомо, книжкові полиці не потрібні.

Однак до британців несподівано повернулося прагнення вразити друзів своїми домашніми бібліотеками, і тепер книжкові меблі розлітаються як гарячі пиріжки.
У Британії навіть з'явилася мода на "шелф" (від слова shelf - полиця): користувачі соцмереж активно постять фотографії своїх полиць з книгами.

Магазини, які торгують меблями, повідомляють про значне зростання продажів книжкових полиць.

Популярний в Лондоні магазин Heals повідомив, що продажі полиць в цьому році зросли на 47%. Продаж найпопулярніших полиць з мангового дерева магазину John Lewis за рік підскочила на 224%.

Одна з причин, за словами фахівців - мода на вільне планування квартир, де книжкові полиці можуть використовуватися в якості перегородок.
Але головне - це повернення популярності паперових книг і "романтики книжкового колекціонування", як висловився один з виробників книжкових меблів.

Цей тренд, судячи з усього, продовжиться, пише Times: продажі звичайних паперових книг, за прогнозами, в наступні п'ять років зростуть на 25%.
Компанія Mintel, що займається дослідженням ринків, пророкує, що продажі електронних книг, хоч і незначно, але впадуть: читачі втомилися від електронних екранів.
 

Наші інтереси: 

Мода і звички змінюються, незмінним залишається прагнення до знань.

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Сьогодні, на жаль, з нашими цінами на книги таку полицю (як на фото) зібрати досить складно...

Моя власна бібліотека. яка зараз налічує близько 700 книг (раніше було десь 1300, але більше 500 я подарував бібліотеці Державного архіву Київської області) збиралася років 20...

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Таргитай Борисфенів.

Гадаю, що прагнення до знань тут не допоможе. Бо "свідомість людини відзеркалює буття соціуму" (Маркс). На відміну від нас, англійці націократи, де, бути націоналістом є природним станом людини. Націоналізм по - англійськи ніщо інше, як бути аристократом. Тобто елітою суспільства. Вони (англійці) давно попереду всього світу, на яких всі рівняються. А в нас націоналісти, то недобитки "буржуазного націоналізму", люди в яких не все "в нормі з головою", точніше - маргінес життя. У всякому разі, такими їх хочуть зробити певні сили починаючи з часів царіату Петра, добре попрацював товариш Сталін , а нині продовжуть цю справу певні сили, які діють латентно. В даному випадку, англійці започатковують якби потяг до знань, але моду, що врешті - решт дійде і до нас. Мода - то все. А як же інакше: 1152 відвідування, а лише один коментар.

Зображення користувача Володимир Федько.

Друже, більше оптимізму!

Ми можемо започаткувати шелфі по-українські, теж викладаючи фото своїх книжкових полиць :-)

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!