Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

У США провайдер заблокував Twitter і Facebook за цензуру – зворотний удар

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Американський провайдер Your T1 WIFI зі штату Айдахо заблокував соцмережі Facebook і Twitter за цензури чинного президента США Дональда Трампа. Вони пояснили, що веб-сайти та соціальні мережі не мають право піддавати цензурі інформацію, яку користувачі публікують в інтернеті або приховувати її, тому прийняли рішення обмежити роботу Facebook і Twitter.

Представники провайдера заявили, що заблокували ті ресурси після скарг користувачів. У повідомленні Your T1 WIFI відзначається, що робота соцмереж буде обмежена для всіх клієнтів, а доступ до них розблокують тільки тим користувачам, які попросять повернути соцмережі, пише Хабр, посилаючись на washingtontimes.

Нагадаємо, що аккаунт Трампа в Twitter забанили 8 січня після інсценізованого штурму Капітолія у Вашингтоні.

Соцмережа забанила Трампа, коли він просив прихильників розійтися.

У Twitter сказали, що твіти Трампа порушують політику платформи щодо пропаганди насильства і заблокували особистий аккаунт Трампа назавжди.

Пізніше до Twitter приєдналися Facebook та Instagram, заборонивши президенту публікувати пости, а також месенджер Discord, який заблокував сервер TheDonald за «його відкритий зв'язок з онлайн-форумом, використовуваним для підбурювання до насильства та планування збройного повстання».

Нагадаємо, що біля Капітолія у Вашингтоні 6 січня відбулися провокації, про що розповіли очевидці

Після фальшивого "штурму" Будинку Капітолію 6 січня, влаштованого лівими підбурювачами Антифа / BLM відбулася зрада американської конституційної республіки.

Наші інтереси: 

Розуміти, що після подій у США на нас чекає тотальний контроль технологічних гігантів. Але їх можуть зупинити власники серверів та електромереж. 

Підписуюсь на новини

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Сергій Білецький.

коня можна привести до річки.проте не можливо примусити пити.радію

Зображення користувача Бард Рой.

Приклад Айдахо треба брати за приклад задля збереження свобод білої людини, бо ці цукєрбєрґи та інші жидлики задолбали, створюючи для них цифровий концтабір. Шо, у них самих вже вивітрилися освєнцими з майданеками?

Хай буде!

Зображення користувача Микола Стригунов.

Не лише для них, але й для нас всіх.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Микола Стригунов.

Дії стають все більш відвертими! І, стає більш ясно, хто є хто. Бо, ставки дуже високі! На кону майбутнє Землі!

Якщо прагнеш чуда - створюй його!