Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

У США пропонують нові санкції проти Росії через ситуацію з ПАРЄ

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Група підтримки України в Конгресі США представила проект двопартійної резолюції Палати представників з засудженням рішення ПАРЄ про відновлення права голосу Росії в організації.

19070409.jpg

Фото: Конгрес США (wikimedia.org GFDL)

Про це йдеться на сайті групи, повідомляє РБК-Україна.

У тексті резолюції йдеться, що "рішення Ради Європи в повній мірі відновити право голосу Росії і її диктатора Володимира Путіна викликає глибоке занепокоєння".

Також в Конгресі пропонують накласти додаткові санкції на Росію, якщо до листопада 2019 року захоплені в Керченській протоці українські кораблі і моряки будуть утримуватися в Росії.

Також наголошується, що "Росію обгрунтовано виключили з Ради Європи після її порушення суверенітету в Криму. Російські сили не тільки залишилися в Криму, Росія продовжила вести смертоносну війну в українському регіоні Донбасі, і вести дестабілізуючу інформаційну кампанію в усьому світі з метою підриву демократичних інститутів".

Крім того, текст резолюції, крім засудження рішення Ради Європи, містить заклик до США продовжувати накладати санкції на Росію.

Нагадаємо, 26 червня Парламентська асамблея Ради Європи прийняла рішення про підтвердження повноважень делегації Російської Федерації без обмежень, незважаючи на порушення принципів РЄ.

У свою чергу маршал сенату Польщі Станіслав Карчевський заявив, що сім країн, серед яких Україна і Польща готують спільну резолюцію з рішенням про повернення Росії в Парламентську асамблею Ради Європи. Спільну декларацію з рішенням про повернення російської делегації в ПАРЄ готують Польща, Україна, Литва, Латвія, Естонія, Словаччина і Грузія. Він додав, що найближчим часом представники цих країн обговорять подальші спільні кроки.

Наші інтереси: 

Курс на Нову Європу в союзі з США.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи