Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

У Полтаві 70-річна пенсіонерка обдурила телефонних шахраїв

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

У Полтаві літня жінка обдурила телефонних аферистів і допомогла поліції їх затримати. Про це повідомляє місцеве видання "Полтавщина".

У неділю, 17 грудня, 70-річній Ользі Іванівні подзвонив невідомий чоловік, який представився її онуком.

"Бабусю, бабусю! Я в поліції, допоможи", - сказав він їй.

Жінка здогадалася, що це аферист, оскільки голос був не дуже схожий на голос її онука. Крім того, влітку Ольгу Іванівну вже намагалися обдурити подібним способом, повідомивши, що її син потрапив у ДТП.

На цей раз жінка вже знала, як діяти. Якщо минулого разу вона просто кинула трубку, то тепер почала розпитувати афериста, яка саме допомога йому потрібна.

Той попросив пенсіонерку продиктувати нібито слідчому номер її мобільного. На цей номер зателефонував вже інший. Він сказав, що на онука відкрито кримінальне провадження за побиття людини.

Щоб справу закрити, потрібно $2 тис. Жінка погодилася.

Віддати гроші сказали кур'єру, який під'їде до будинку на "Жигулях" помаранчевого кольору. Однак Ольга Іванівна назвала не свою адресу і зателефонувала в поліцію.

Щоб потягнути час, жінка розповідала шахраям про зламаний ліфт і що кур'єр не до того під'їзду під'їхав. В цей час приспіли правоохоронці, які і затримали зловмисника.
 

Наші інтереси: 

Не розгубитись і діяти згідно обставин.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи