У Німеччині почали продавати нове видання Mein Kampf Гітлера

Нове видання відомого маніфесту Адольфа Гітлера Mein Kampf надійшло у книжкові магазини в Німеччині 8 січня. Це сталося вперше з часів Другої світової війни.

Мюнхенський інститут сучасної історії випустив нове видання Mein Kampf з анотаціями і примітками, сподіваючись, що це допоможе розвіяти міфи про книгу і розвінчати ідеологію нацистського лідера.

«Це видання викриває неправдиву інформацію, поширену Гітлером, його пряму брехню і його напівправду, які спрямовані на суто пропагандистський ефект», – сказав директор інституту Мюнхена Андреас Віршінг.

Критики, однак, побоюються, що це може допомогти поширенню правої екстремістської ідеології.

«Гітлер, Майн кампф: критичне видання» видали після того, як закінчився строк дії авторських прав на прикінці 2015 року – через 70 років після смерті Гітлера.

Книгу Mein Kampf, у якій Гітлер детально розповідає про політичні погляди і плани на майбутнє Німеччини, вперше опублікували в 1925 році.


Як повідомляє Книгарня націоналіста, у 2016 році книга "Моя боротьба" ("Mein Kampf") Адольфа Гітлера буде вперше в своїй історії видана українською. Цією книгою аналітичний суспільно-політичний інтернет-ЗМІ "Політіко" планує започаткувати серію книг політичної та історичної тематики.

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка