Зображення користувача Микола Погорілець.
Микола Погорілець
158

У неділю 11 червня 2017 о 19.00 в Українському домі відбудеться концерт Павла Тютюнника

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Я зву його метод навчання динамічною медитацією. На концерті також відбудеться презентація його школи "Українське Бельканто". Виступатимуть його учні. Запрошую Вас на цей концерт. Має бути цікаво і пізнавально.

170605pavlotyutyunnyk-2.jpg

Павло Васильович Тютюнник
Павло Васильович Тютюнник

Квитки, вартістю від 60 грн., можна придбати в театральних касах або на сайті karabas.com

11 червня о 19.00 в Українському Домі у концерті «ПІСНЯ ВРЯТУЄ СВІТ!» свої пісні та романси на вірші Ліни Костенко і Миколи Вінграновського проспіває самобутній мислитель, співак і композитор, автор книжки про таємницю людського голосу, автор унікального методу постановки голосу ПАВЛО ТЮТЮННИК.

Митець стверджує: «Співати може кожен! Співати треба всім! Бо поки співається – поки й живеться! А дані для співу кожна людина має з народження, треба тільки трішечки допомогти їм розкритися».

У концерті візьмуть участь його прославлені учні: солістка опери Мері Саргсян та «Донбаський Карузо» Леонід Сергієнко. У їхньому виконанні прозвучать арії з опер, романси та українські народні пісні.

Концертмейстер – народна артистка України Світлана ГЛУХ. Ведуча вечора – Катерина СТРАТІЄНКО.

 

Наші інтереси: 

Вдосконалюймось! Вміння співати - індикатор внутрішньої гармонії. 

Коментарі

Зображення користувача Віктор Макаренко.

Концерт відвідав, багато почув цікавого. Але найбільш несподіваним було дізнатись, що Павло Тютюнник живе там де я народився!