Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

У НАТО стурбовані дезінформацією з приводу коронавірусу, яку поширюють Росія й Китай

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Посол США в НАТО повідомила, що НАТО має «групи підтримки у боротьбі з гібридними загрозами», які можуть бути відправлені до країн, що переживають інформаційні атаки, зокрема, з боку Росії.

20041602.jpg

Посол США в НАТО Кей Бейлі Гатчісон
Посол США в НАТО Кей Бейлі Гатчісон

Про це заявила посол США в НАТО Кей Бейлі Гатчісон, відповідаючи на питання Російської служби «Голосу Америки», повідомляє Радіо Свобода.

«Вони поширюють неправдиві повідомлення про те, що цей вірус виник або в Європі, або в Сполучених Штатах, залежно від того, яке видання виступає провідником дезінформації, – каже Кей Бейлі Гатчісон. – Ці дії є частиною гібридної кібервійни, яку ми постійно бачимо щодо НАТО, не лише спробою посіяти невдоволення, але і намагань дискредитувати наших лідерів у той час, коли наші суспільства повинні звертатися до керівництва за захистом і допомогою, які їм потрібні».

Під час пандемії не зникли і більш традиційні загрози, як, наприклад дезінформація Росії, спрямована проти нових членів альянсу.

Посол США в НАТО повідомила, що НАТО має «групи підтримки у боротьбі з гібридними загрозами», які можуть бути відправлені до країн, що переживають інформаційні атаки, зокрема, з боку Росії.

«Кампанія дезінформації щодо Північної Македонії й інших країн Західних Балкан триває протягом тривалого часу, тому що Росія, зокрема, дійсно намагалася утримати Північну Македонію від прагнення стати членом НАТО. І коли вступ уже відбувся, вона продовжувала проштовхувати дезінформацію до Північної Македонії… У нас є команди підтримки у боротьбі з гібридними загрозами. Перша така група була відправлена до Чорногорії, і я думаю, що така можливість доступна і для Північної Македонії – щоб допомогти медіа цієї країни відбити цю кампанію дезінформації», – каже посол.

Надзвичайна телеконференція міністрів оборони країн НАТО відбулася 15 квітня. Окрім теми дезінформації, міністри обговорили логістику і взаємодопомогу країн альянсу в боротьбі з поширенням нового коронавірусу.

Наші інтереси: 

Розуміти, що РФ не зупиняється у своїх підступних шпигунських іграх.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи