Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський
  • Відвідувань: 4
  • Переглядів: 4

У Мінсоцполітики пояснили умови отримання субсидії при заборгованості за комунпослуги

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

У Міністерстві соціальної політики пояснили, що громадяни, які мають заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг ж можуть оформити житлову субсидію. Але є певні умови.

На офіційному сайті Міністерства соціальної політики розмістили прес-реліз із детальними умовами отримання субсидії для громадян, які мають заборгованість по оплаті комуналки.

«Відповідно до законодавства, житлова субсидія не призначається за наявності простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, строк позовної давності якої не минув і загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн).

Водночас житлова субсидія призначається у випадку наявності заборгованості, якщо укладено договір про реструктуризацію цієї заборгованості. З питання укладення зазначеного договору споживачам потрібно звернутися до надавачів відповідних комунальних послуг.

При цьому, якщо такий договір буде укладено протягом двох місяців з початку опалювального сезону, житлова субсидія буде призначена з початку сезону»

 У повідомленні Міністерство рекомендує українцям, які не можуть сплатити борг за комунальні послуги укласти договір реструктуризації і звернутися до органу соціального захисту населення з питання призначення житлової субсидії.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи