Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

У Маріуполі відбувся найбільший за останні роки проукраїнський марш

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

На честь сьомої річниці звільнення Маріуполя від проросійських бойовиків кілька тисяч людей пройшли маршем по центру міста. Офіційним організатором виступив Штаб оборони Приазов’я – нове об’єднання, до якого увійшли всі патріотичні сили міста.

21061301.jpg

Фото УНН

За словами Андрія Білецького, засновника полку “Азов”, який звільняв Маріуполь у 2014 році, найбільший парад чекає на Україну попереду – у Москві, пише УНН.

“Чи був це найбільший бій Збройних Сил України, або “Азову”, або особисто мене? Ні, не був. Це був перший бій, але важливість бою не в останню чергу визначається тим результатом, який досягнутий. А результатом була стратегічна перемога: повернення Маріуполя – індустріального центру, ключа до Приазов’я… Це важливий парад, прекрасний парад і чудове місто, але наш головний парад попереду. Це парад в Донецьку, в Сімферополі і, можливо, парад в Москві”, – заявив Білецький.

Після маршу відбулося урочисте нагородження військовослужбовців, а також парад особового складу та військової техніки, що пройшов проспектом Миру.

 

 

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що війна з РФ за Донбас, яка почалася у 2014 році, триває досі. Маріуполь залишився українським.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Зверніть увагу - на відео промовці в масках відсутні!:) Радіємо!

Якщо прагнеш чуда - створюй його!