Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

У Китаї з’явилась перша телеведуча зі штучним інтелектом

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Нещодавно державне новинне агентство Китаю «Сіньхуа» оголосило про несподіване поповнення своєї команди. До ведучих долучилася Сінь Сяомен, яка не справжня людина, а незвичайно реалістична система зі штучним інтелектом, розроблена за участі «Сіньхуа» і пошукової системи Sogou, що зробили з неї першу в світі телеведучу у вигляді жінки-робота.

Сінь Сяомен вперше дебютує з програмою «Дві Сесії» у березні. Програма отримала назву на честь двох щорічних зустрічей, проведених за участю представників законодавчих органів Китаю і його вищого політичного консультативного органу, пише Pingvin.pro

Вона буде не єдиним роботом-ведучою. У листопаді були «прийняті на роботу» двоє чоловіків-роботів, запрограмованих повідомляти новини англійською або китайською мовами. Проте, канал готується їх «звільнити» через застарілу версію системи зі штучним інтелектом.

Коли в листопаді «Сіньхуа» дебютувала зі своїми ШІ-ведучими, в інформаційному агентстві заявили, що кожен з них може «працювати 24 години на добу на офіційному веб-сайті агентства і в різних соціальних мережах, зменшуючи витрати на виробництво новин та підвищуючи їхню ефективність». З того часу, неординарні ведучі провели 3 400 випусків. Це зайняло 10 тис хвилин ефірного часу.

 

 

Наші інтереси: 

"Говорящі голови" багатьох наших телеведучих і радіоведучих можна замінити такими роботами.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Наших дикторів на радіо буває важко слухати: вони не розуміють, про що говорять. Краще замінити їх роботами - ті хоч виразно читатимуть слова і правильно розставлятимуть наголоси.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Володимир Федько.

Мені російська телеведуча Скобєєва давно нагадує робота з штучним інтелектом.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!