Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

У Харкові будуюють велодоріжку довжиною 7,6 км і шириною 3 метри

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Найбільший у обласному центрі велошлях пролягатиме від перехрестя вулиць Сумської з Дерев'янко до Храму Святої цариці Тамари у П'ятихатках. До Дня міста буде введено в експлуатацію 5,7 кілометрів велодоріжки. 

Про це повідомляє Справжня варта.

На об'єкті працюють і дорожники, і електрики. Облаштовується дорожній борт і саме покриття, монтуються дренажні системи і комунікації для освітлення. 

Як розповівперший віце-мер Ігор Терехов, будівництво виконано більше, ніж наполовину. 

«Дуже багато ми вже зробили. До двадцять третього серпня ми плануємо дійти від Академіка Курчатова до Меморіалу повністю. Загальна протяжність, яка буде здана до двадцять третього серпня, до Дня міста, це п'ять кілометрів сімсот метрів. Всього протяжність доріжки - сім кілометрів шістсот метрів», - пояснив він.
 
На остаточне завершення робіт комунальникам в мерії терміни поставили чіткі - не більше двох місяців. Вже в кінці жовтня для прихильників велоспорту повинна бути відкрита вся велодоріжка.

Наші інтереси: 

Розвиток велосипедної інфраструктури дуже важливий елемент розвитку великого міста.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи