Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
143

У Чорному морі для туристів відкрили Кримську Атлантиду

Категорія:

Світ:

У Керчі відкрили новий підводний туристичний об'єкт. Тепер драйвери можуть плавати до затопленого античного міста Акра. Фахівці запевняють - подібного пам'ятника в Чорному морі немає. Там збереглися оборонні стіни завширшки два метри та залишки античних будинків.
 

Акра існувала з 6 століття до нашої ери і до 4 століття нашої. Затоплення міста сталося через підняття рівня світового океану.

Фахівці запевняють - подібного пам'ятника в Чорному морі немає. Там збереглися оборонні стіни завширшки два метри та залишки античних будинків. Серед знахідок – монети, амфори, наконечники стріл.

Проте всі таємниці стародавнього міста ще не розкрито, бо до дна археологи ще не дісталися. "Це одне з найбільш маловивчених міст, яке входило до складу Боспорської держави. Його виявили випадково. Лише в 1982 році місцевий школяр, прогулюючись цією піщаною косою, виявив понад 150 античних монет", - каже керівник експедиції Віктор Вахонеєв. "Потім виявилося, що це розмиті шари культурні античного міста. І з 1981 року тут почала працювати перша підводна археологічна експедиція", - додав він.
 

Поширити цю сторінку: