Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

У Чорногорії фермерів стимулюватимуть встановлювати дахові СЕС

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Фонд інвестицій та розвитку Чорногорії та Програма розвитку ООН запустили проект підтримки фінансування для допомогти фермерам та малим і середнім підприємствам впроваджувати фотоелектричні рішення на даху. 

Обидві організації надаватимуть позики від 3000 до 400 000 євро під процентну ставку 3% на рік із строком погашення до 10 років, повідомляє pv-magazine.

Програма також включає незворотні знижки на суму до 25 000 євро, які допоможуть підприємцям придбати та встановити фотоелектричні системи. Знижки присуджуються за допомогою тендеру, який є державною установою, що сприяє розвитку у сфері охорони навколишнього середовища.

За даними Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії, в країні в кінці 2020 року було встановлено 6 МВт сонячних потужностей. Переважна більшість потреб Чорногорії в електроенергії зараз задовольняється 225 МВт електростанцією Плевля на півночі Чорногорії та двома великих гідроелектростанціями у Перучиці (307 МВт) та Піві (363 МВт).

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи