Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
187

У БПП мають намір об'єднати всі проєвропейські сили до парламентських виборів

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Партія Блок Петра Порошенка має намір об'єднати проєвропейські сили в Україні та йти на парламентські вибори єдиною силою.

Як заявив в інтерв'ю газеті Сегодня заступник голови фракції БПП у Верховній Раді Ігор Кононенко, зараз політсила готується до з'їзду. 

"Зараз наша команда проводить роботу над помилками, результат виборів показав, де у нас слабкі місця. Ми готуємося до з'їзду. Можу проанонсувати повне перезавантаження нашої партійної вертикалі, виходячи саме з ідеологічних принципів. Сьогодні ми, по суті, єдина в чистому вигляді ідеологічна партія", - сказав він.

Кононенко нагадав, що два роки тому велися безуспішні переговори про створення об'єднаної проєвропейської партії.

"Зараз Петро Порошенко анонсував, що ми хочемо об'єднати всі проєвропейські сили. Всіх громадських діячів і організації, політиків і експертів, які сповідують ті ж принципи, що і ми, запрошуємо спільно йти на вибори", - додав він.

Депутат зазначив, що між першим і другим туром БПП почали підтримувати нові люди, які "до цього займали нейтральну позицію або навіть критикували нас".

"Причому не "за Порошенка", а на основі ідеологічних принципів зі стратегічного вектору руху країни. Тому хвилю, яка пішла, ми маємо намір утримати", - сказав Кононенко.

Раніше стало відомо, що партію Блок Петра Порошенка чекає значне оновлення.

Зокрема, формування партійних списків відбуватиметься через праймеріз.

Наші інтереси: 

Вибори вже незабаром.

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Стежити за дотриманням "основи ідеологічних принципів зі стратегічного вектору руху країни" ...

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Ігор Каганець.

Скоріше за все, вони вже знають що робити. Тому нам не варто особливо перейматися. Зосереджуємось на тих справах, які за нас ніхто не зробить.

Все, що робиться з власної волі, - добро!