Важливість: 
3

Категорія:

У Білому домі обурені поведінкою Трюдо на саміті G7

У Білому домі активно критикують прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо через його поведінку на саміті "Великої сімки", який відбувся 8-9 червня у канадському Квебеку. На підсумковій прес-конференції G7 Трюдо жорстко розкритикував США за їхню нову торгівельну політику. 

"Я пояснював Трампові: Ми канадці, ми ввічливі, ми розважливі, але ми не дозволимо тиснути на нас", - підкреслив канадський прем’єр, заявивши про шантаж з боку Трампа.

Уже перебуваючи на шляху до Сингапуру президент США написав твіт: "Під час наших зустрічей на G7 Трюдо поводився так смиренно і м'яко лише для того, щоб після мого від'їзду заявити на прес-конференції, що "мита США були свого роду образою", і він "не дасть сісти собі на шию". Дуже нечесно і слабо. Наші мита - це відповідь на його 270% мита на молочну продукцію із США".

В адміністрації Трампа обурилися такою поведінкою Трюдо, назвавши це зрадою та пригрозивши Канаді певними наслідками.

"Що ж виходить: він (Трамп – ред.) сідає в літак і відлітає, а потім Трюдо починає "підривати" його на прес-конференції? Вибачте, але це зрада. Це обман партнера", - заявив радник з економічних питань Ларрі Кудлов в ефірі телеканалу CNN.

Не лишився осторонь і директор Білого дому з торгової політики Пітер Наварро. "У пеклі є особливе місце для тих іноземних лідерів, які обирають дипломатію зради щодо президента Трампа, а потім намагаються встромити йому ніж у спину, коли президент іде до виходу. І це те, що зробив віроломний Джастін Трюдо на цій блазнівській прес-конференції. Слабкий, нечесний Джастін Трюдо", - підкреслив він в ефірі каналу Fox News.

Він також заявив, що це був один із найгірших політичних прорахунків канадського лідера в сучасній історії.

Нагадаємо, США відмовилися підписувати комюніке саміту G7 через позицію Канади щодо мит зі Штатами. 

 

 

Наші інтереси: 

Захист національних інтересів - перш за все.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка