Two Steps From Hell

Компанія "Two Steps From Hell" - сучасна форма існування композиторів. Самі композитори назвали свій стиль "оркестрова музика", і анонсували свій перший концерт: "У нас буде наш перший концерт в червні 2013 року в Walt Disney Concert Hall". Через 7 років після початку спільної роботи! Цей концерт буде унікальною, можна сказати, першою в історії симфонічної музики, подією, адже ще у жодного композитора перед першим концертом не було мільйонів прихильників по всьому світі.

"Хто ми", "Пошук музики" та "З інтерв’ю композиторів" перекладено з англійської для Народного Оглядача з оф. сайту Two Steps From Hell.

Хто ми?

Two Steps From Hell (укр. У двох кроках від пекла) був сформований ще в 2006 році, коли Thomas Bergersen і Nick Phoenix об’єднали зусилля, щоб написати оригінальну музику для фільмів. 7 років потому, вони були показані у сотнях фільмів та трейлерів, в тому числі в деяких з найбільших блокбастерів нашого часу. Two Steps From Hell також піднявся в рейтингах послідовно в топ-100 на iTunes/Soundtracks за останні 3 роки з усіма трьома релізами, "Непереможний", "Архангел" і "Skyworld". Наш перший реліз "Непереможний" знаходиться на шляху до становлення Золотої платівки. Ми поняття не мали, що будемо оцінені в тій мірі, що у нас є, тому ми неймовірно вдячні за невпинну підтримку з боку наших прихильників по всьому світу. Ви наше натхнення. У нас буде наш перший концерт в червні 2013 року в Walt Disney Concert Hall.

 

Пошук музики?

До 2010 року наша музика була доступна тільки для виробників фільмів, але у зв'язку з великим попитом, зараз ми випустили вже три альбоми музики для громадськості. "Непереможний", "Архангел" і "Skyworld". Всі вони доступні як цифрові завантаження з ITunes, Amazon і CDbaby. Крім того, ми випустили версію Audio CD кожного альбому на CDbaby. Ми також з гордістю оголошуємо про новий Two Steps From Hell канал на YouTube. Там буде більше абсолютно нової музики в майбутньому, так що переконаєтеся. Запрошуємо приєднатися до нашої сторінки на Facebook і перевірити, на нас підписались 158000 фанів і більше 2000 обговорень! Дякуємо за те, що слухаєте нас!

 

З інтерв’ю композиторів

... Я не міг відстоювати свої авторитетні твердження, і це було, ймовірно, причиною, чому я почав писати музику вперше. Це був найкращий спосіб для мене, щоб не підкорятися правилам і робити все, як Френк Сінатра, "My Way" ("моїм шляхом"). Мені було 6 років, і мій викладач фортепіано не поділяла цю точку зору. Це не тривало дуже довго. Я впевнений, що показав їй! а може і ні.. )  Thomas Bergersen

Праця з кимось талановитим, таким як Томас, надихає мене поліпшуватися. Nick Phoenix


10 годин аудіо:

Музика робить тебе відважнішим!

Саме такий основний слоган обрала собі компанія. Його ми бачимо відразу під назвою компанії на офіцйному сайті та на початку офіційних кліпів. Це дуже правдивий слоган - з попередніх статей ми знаємо, що слухаючи музику, ми можемо стати кращими, набути різноманітних позитивних рис, а також стати гіршими, позбутись позитивних і набратись негативних рис характеру. Таких, які тягнуть вниз еволюційної спіралі. Все залежить від того, якою музикою ми годуємо нашу душу. Two Steps From Hell відразу ж чітко повідомляє про дію їх музики. Хоча, я б сказав - це дуже скромний слоган - їх музика має значно ширшу гамму позитивного впливу. Слухаємо і відкриваємо в собі нові грані!

Сторінки на Вікі (зверніть увагу на багату дискографію!) ВКонтакті та Твітер. SC.

Яскравий приклад музики Золотої ери. TSFH - тільки відкриває список якісної сучасної симфонічної музики. В спеціальній темі Музика Золотої Ери ми будемо слідкувати за творчістю сучасних композиторів.

twostepsfromhell-temptationtown.mp3 Музична редакція НО бажає всім дофаміну і приємного часопрослуховування!

 

Сподобалось? Подякувати: ПБанк № картки 5168 7556 1183 5782   Богдан Б.В.
Це допоможе робити такі матеріали частіше і ще якісніше! Деталі

 

Гравець: 
Богдан ДуБ

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка