Важливість: 
4

Категорія:

Творимо демос: Віра - артіль будівельного мистецтва

Сучасне будівництво формує політику коробок, продає квадратні метри з токсичних матеріалів за космічними цінами, які обтяжені накрутками паразитичних структур. Та є можливість вийти із зачарованого кола легко і з радістю отримати не просто квадратні метри, а шедевр для комфортного проживання чи ведення діяльності у злагоді із Всесвітом.

Значення слів

Віра - прадавня будівельна команда, яка означає рух вгору.

Артіль означає дух мистецтва (art - мистецтво, іль(ель) - дух)

Створена для людей які прагнуть перетворити життя на мистецтво.

Будівництво індустріальної доби

Сучасне будівництво формує політику коробок, продає квадратні метри з токсичних матеріалів за космічними цінами, які обтяжені накрутками паразитичних структур. В ціну, окрім матеріалів, зарплати, витрат і прибутку забудовника, входять величезні податки, акцизи, мита, витрати на ліцензії, дозволи, хабарі тощо. З кінцевого споживача зробили донора, який щедро фінансує 100% всіх видатків. Часто він мусить влазити у кредитні тенета і на додачу платити значні відсотки банкам. Виходить, що особа отримує нерухомість в обмін на власну свободу. Але ж людині потрібні не квадратні метри, а щось геть інше.

Вітер змін

Дух часу вимагає нових рішень, які будуть дружніми для природи, подарують людині гармонійний простір для реалізації і свободу дій.

Екологічні технології дивують своїм різноманіттям, сюди відносять дерев'яні, солом’яні, earthBag технології і, звичайно ж, його величність саман. На останньому якраз хочеться зосередити увагу. Хоча використовувати можна кожну або їх сполучення.

Технологія, дарована богами

Саман є найбільш довговічним та екологічним. Для дерев’яних будівель потрібно зрубати багато дерев, для солом’яних - обробляти землю, щоб отримати матеріал. Глина ж у нас лежить під ногами, а сам конструктив потребує в десятки разів менше дерева і соломи.

Цікаво, що за прадавніми міфами від всесвітнього потопу люди врятувалися не в кораблі-ковчезі, а в укріпленій глиняній фортеці - варі. Як в реальності відбувся порятунок? Відповідь дає зороастрійський варіант цього міфу в книзі «Відевдат» – одній з 21-ї книг Авести. Згідно з нею, порятунок відбувся не на баржі, а у «варі» – укріпленій садибі, фортеці, спорудженій з глини царем Їмою (Ямою) за порадою Агура Мазди – Творця Всесвіту, Горішнього Майстра. Коли Їма запитав, як робити цю вару, то Агура Мазда пояснив: «Топчи глину п’ятами і мни руками так, як люди ліплять мокру землю» (Відевдат 2. 31).

Перевірена часом

Якщо дерев’яні чи солом’яні будівлі можуть прожити кілька століть, то за правильного підходу саманні будівлі витримують тисячоліття (!!!)

Хтось подумає, що це повернення в кам’яний вік, та насправді ця технологія дозволяє зазирнути у віконце майбутнього, де нас чекають перевірені часом і вдосконалені будівлі, які ми будемо любити і в 3-му тисячолітті.

Мета проекту

Метою є очолити процес, спрямувати в правильне русло. На противагу індустріальному методу будівництва, де заохочується діяльність великих громіздких компаній з засекреченими технологіями і патентами, вся діяльність має вершитися з "відкритим кодом". Це означає, що інформація для всіх бажаючих власними силами втілити свій проект чи відкрити власну будівельну справу, буде у вільному доступі. За потреби такі люди можуть звертатися до фахівців лише за окремими консультаційними послугами.

Наше завдання - домомога у творенні красивих, якісних, екологічно чистих, дружніх до природи енергоефективних будівель.

Особливу увагу буде надано створенню окремих автономних комплексів комфортного проживання постіндустріальних громад в екологічно чистих місцевостях.

Цей проект дозволить кожному, хто вміє прагнути вищого, реалізувати свою мрію, стати художником-творцем власної споруди, втілити своє бачення досконалості форми і змісту.

Відчути себе творцем чогось великого - ось що дає справжню насолоду, задоволення майстра, що вчинив шедевр свого життя.

Запрошую на борт сміливих людей з волею  до творення нового.  Нас чекають захопливі пригоди, нові знайомства, величні проекти.

 

Наші інтереси: 

Нову українську державу будують вільні гравці, тому допомагаємо людям підійматись у Простір волі.

Гравець: 
Михайло Харачко
 
Форум Підтримати сайт Довідка