Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина
386

Товста червона лінія, яку не можна переступати, – вперше в Україні

Категорія:

Світ:

Важливість: 
3

14 жовтня в Києві відбувся потужний марш під гаслом «Ні капітуляції!». Також марші відбулись і в деяких інших містах України. Вперше українці вийшли на потужну попереджувальну акцію. Це ознака розвинутого громадянського суспільства. 

191014maydan.jpg

Фото з сайту LB.ua дає можливість хоч приблизно оцінити масштаб акції. Решта фото в статті - мої.
Фото з сайту LB.ua дає можливість хоч приблизно оцінити масштаб акції. Решта фото в статті - мої.

Як влучно зауважив Віталій Портніков – в Україні немає традиції потужних попереджувальних акції протесту. Українці виходять на Майдан, коли влада вже щось погане вдіяла. Важко не погодитись, у нас дійсно якщо і бували попереджувальні акції, то вони були не чисельні. Деяким виключенням можна вважати протест проти мовного «закону Ківалова-Колесніченка» у 2012 році, але й та акція протесту була вже в день підписання закону, коли вже практично нічого не можна було зробити. Всі ж пам’ятають крилату фразу Чечетова «Мы их развели, как котят!»

В цьому сенсі Володимир Зеленський поставив своєрідний рекорд. Вперше українці вийшли на потужну попереджувальну акцію протесту, щоб не потім реагувати на дії влади, а попередити ці дії.

В Києві у парку Шевченка зібрались ветерани війни з Росією, волонтери, біженці з Криму та зі сходу – ті, хто розуміє, до чого можуть привести необдумані дії влади. Після 16-ї години колона рушила бульваром Шевченка до Бессарабки, а далі Хрещатиком на Майдан Незалежності. Народу було дуже багато, колона йшла більше години.

Коли нарешті всі зібрались на Майдані почалось віче, завдання якого попередити владу, запобігти нерозумним діям, які можуть призвести до здачі України. Така собі товста червона лінія, яку в жодному разі не можна переходити.

Наші інтереси: 

Стежимо за соціально-політичними процесами в Україні.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Попереджувальні акції - це ознака зрілого суспільства. Зростаємо!

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Валерій Зміївський.

"зелена влада" вже прокоментувала Народне Віче 6 жовтня і 14 жовтня, як проплачені акції. Клоуни не розуміють, що "проплатити" вихід майже 100 тисяч людей на акцію "Ні капітуляції" 14 жовтня в день Захисника України при всьому бажанні просто неможливо. "колективний слуга народу" ще не зрозумів, що має справу з активною і зрілою частиною українського суспільства, яка вже має досвід не тільки війни на Донбасі, а й інформаційної війни. Показовим є те, що жоден з вищих чиновників від "зеленої влади" не прийшов до Зали пам'яті загиблим, щоб віддати шану Захисникам, завдяки яким вони, власне і живуть в комфорті... не помічаючи війни.