Зображення користувача Світ Зелений.
Світ Зелений
  • Відвідувань: 29
  • Переглядів: 31

Топ 25 фільмів для підприємців

Добірка художніх біографічних кіношедеврів і документальних фільмів, представлена ​​в цій статті, буде цікава й корисна стартаперам і досвідченим «акулам» бізнесу, людям, які прагнуть до саморозвитку й активно підіймаються по кар’єрній драбині.

Зміст

 Дивовижні й непередбачувані, надихаючі й мотивують кінематографічні стрічки точно нікого не залишать байдужим. Яскраво й точно вони передають специфіку трейдингу й рекламного бізнесу, розкривають секрети успішних продажів і таємниці знаменитих підприємців, розповідають історії життя мільярдерів і власників корпорацій. З чого кожен із них починав свій шлях? Які перешкоди довелося їм долати? Чим вони жертвували заради досягнення своєї мрії?

Одні фільми можуть наштовхнути вас на оригінальні думки і висновки, інші — допоможуть народитися свіжим цікавим ідеям, треті — стануть справжнім одкровенням.

Кращі фільми про бізнес і для бізнесу

1. “ВОВК З УОЛЛ СТРІТ

Волк с Уолл-стрит

Мартін Скорсезе, 2013 р.

IMDb: 8.30

Кинопоиск: 8.12

Кримінальна драма й одночасно чорна кінокомедія знята за мемуарами Джордана Белфорта, знаменитого в минулому американського брокера, який сколотив величезні статки, але привернув увагу ФБР. Був засуджений за шахрайство і відмивання грошей. Цей фільм незмінно лідирує в топах «кращі фільми про бізнес, успіх, фінанси». Тут є все — злети й падіння, секс і наркотики, геніальні угоди і фінансові махінації, розкішне життя й найнеймовірніші способи марнувати його. А ще непередавана харизма головного героя (Леонардо Ді Капріо), божевільний ризик, жадоба збагачення, питання моралі й секрети роботи біржових брокерів — усе це у феєричній подачі геніального режисера.

2. “БОЙЛЕРНА

Бойлерная

Бен Янгер, 2000 г.

IMDb: 7.00

Кинопоиск: 7.2

Для тих, хто бажає відкрити для себе щось нове й непізнане у сфері продажів, ця історія американських брокерських махінаторів виявиться справжньою знахідкою. Перед вами не просто чергова кримінальна драма, а відповідь на питання: «Як заробити шалені гроші з нуля?». Щоправда, фільм не дає забути і про те, якою ціною досягаються мільйонні рахунки, ексклюзивні тачки й особняки-палаци. Персонажі фільму (блискучий акторський склад — ще один плюс на користь рішення подивитися цю стрічку) — це молоді та агресивні, підприємливі та ризикові хлопці, готові на все заради успіху.

3. “ТІНЕЙДЖЕР НА МІЛЬЯРД

Тинейджер на миллиард

Сонгіос Сугмаканан, 2011 р

IMDb: 7.90

Кинопоиск: 8.0

Якщо вам здається, що ваша наполеглива робота не приносить бажаного результату, гроші не течуть до вас рікою, і ви от-от зневіритесь, ця кінострічка стане прекрасним мотиватором і точно підніме бойовий дух. Історія заснована на абсолютно реальних подіях і послідовно проводить нас усіма віхами складного шляху героя. Цілеспрямованість, винахідливість і підприємливість юного Тома не завжди знаходять підтримку в реальному світі, де дорослі наполягають на отриманні відповідної освіти й нав’язують йому свої цінності. Школа, університет, нудна робота — усе це не приваблює Тома, його мета — бізнес. Кинуте навчання й борги, успіхи й моторошні неприємності, нерозв’язні проблеми й боротьба з авторитетами — на шляху до справжнього успіху й мільярдів на рахунках ніколи не можна впадати у відчай і опускати руки, якщо ти віриш у себе.

4. “КОРПОРАЦІЯ” (ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ФІЛЬМ)

Марк Акбар, Дженніфер Еббот, 2003 р

IMDb: 8.20

Кинопоиск: 7.3

Чи знаєте ви, хто насправді править світом? Це гігантські корпорації, що мають, буквально, всевладдя. Їм до снаги формувати образ мислення людей, які є їхньою споживчою аудиторією. Коло інтересів людини, її мрії й можливості, саме її життя — це лише пакет ресурсів із погляду корпорації. Мастодонти бізнесу досягли великих висот в умінні маніпулювати свідомістю, і мало хто може протистояти їм. Яка ж роль керуючих процесом підприємців? Якими якостями вони мають володіти, щоб уникнути помилок і досягти успіху?

5. “ПІРАТИ СИЛІКОНОВОЇ ДОЛИНИ

Пираты Силиконовой Долины

Мартін Берк, 1999 г.

IMDb: 7.20

Кинопоиск: 7.5

Кожного підприємця і власника бізнесу зачепить за живе історія про те, як два юних комп’ютерних генія, фантазера і винахідника — Білл Гейтс і Стів Джобс — перетворили свої утопічні ідеї в проекти, що підкорили світ. Apple і Microsoft. Початок початків. Мрії стають реальністю. Нам залишається спостерігати за цим захоплюючим процесом… і втілювати в життя свої власні завдання, цілі, прагнення.

Найкращі фільми для підприємців

6. “ЛЮДИНА, ЯКА ЗМІНИЛА ВСЕ

Человек, который изменил всё”

Беннетт Міллер, 2011 р

IMDb: 7,6

Кинопоиск: 7,7

Біографічний фільм про спорт із Бредом Піттом у головній ролі здатен стати потужним мотиватором для багатьох сучасних підприємців. Як випливає вже з назви, мова піде про кардинальні зміни в житті, про зміну самих правил гри. У бізнесі, як і в спорті, якщо тільки ви перемогли страх, смуток і апатію, навіть із мінімальними ресурсами можна прийти до блискучих результатів і відшукати ефективне рішення проблеми.

7. “СТАРТАП.КОМ” (ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ФІЛЬМ)

“Стартап.ком” (документальный фильм)

Кріс Хегедус, Джехен Нуджейм, 2001 г.

IMDb: 7,1

Кинопоиск: 6,7

Документальний фільм Стартап.ком однозначно заслуговує на увагу підприємців та бізнесменів, оскільки наочно демонструє відразу кілька актуальних моментів у бізнесі, наприклад, наслідки некомпетентного менеджменту й невірно розставлених акцентів в управлінні перспективною процвітаючою компанією. Фільм також розкриває секрети, як в умовах кризи зберігати ефективність команди й підтримувати в ній нормальну атмосферу.

8. “АВІАТОР”

Авиатор

Мартін Скорсезе, 2004 р

IMDb: 7,5

Кинопоиск: 6,2

Біографічна драма з інтригуючим сюжетом, суперзірковий склад акторів, блискуча режисура, неперевершена операторська робота, шикарні костюми — недарма «Авіатор» отримав 5 «Оскарів» (а номінувався на 11). Але цей фільм щось більше, ніж розвага на вечір. Історія геніального безумця, мільйонера, власника казино й найбільшої кінокомпанії — фільм, який буде цікавий усім підприємцям, а особливо корисний тим, хто може поскаржитися на брак мотивації й цілеспрямованості.

9. “ДЖОЙ

Джой

Девід О. Расселл, 2015 р

IMDb: 6,6

Кинопоиск: 6,7

Перед нами знову реальна історія про Джой Мангано, тієї самої підприємниці, що винайшла швабру із самовіджимом і заснувала компанію Ingenious Designs. Через які труднощі їй довелося пройти? Через проблеми з фінансами, особисті негаразди, сімейна криза, зрада близьких. Якщо в житті позбутися практично всього, крім невгамовної спраги успіху, якщо відступати вже нікуди, що залишається? У випадку з головною героїнею фільму — тільки побудувати багатомільйонний бізнес.

10. “СОЦІАЛЬНА МЕРЕЖА

Социальная сеть

Девід Фінчер, 2010 рік

IMDb: 7,7

Кинопоиск: 7,7

Фільм, що розкриває перед нами історію створення Facebook, для уважного глядача може стати чимось на зразок навчального посібника й показового бізнес-кейсу. «Соціальна мережа» описує психологію сучасного підприємництва, відносини бізнесменів з інвесторами, партнерами, конкурентами та кредиторами. Які цілі ви ставите перед собою як підприємець і як людина? Заради чого, власне, ви так прагнете до успіху? Чесні відповіді на ці питання можуть круто змінити і ваше життя.

Найкращі фільми про успіх

11. “УОЛЛ-СТРІТ”

Уолл-стрит

Режисер: Олівер Стоун, 1987 рік.

IMDb: 7.40

Кинопоиск: 7.6

Основні принципи бізнесу не мають терміну давності, вони незмінно актуальні й у наш час, коли солідна частина підприємців перебралися в онлайн. Старий фільм із Майклом Дугласом і Чарлі Шином розповідає про історії успіху, і про те, які способи ведуть до процвітання й добробуту. Бонусом для глядача стане розкриття цілої низки торговельних секретів.

12. “ДЖЕРРІ МАГУАЙЕР

Джерри Магуайер

Режисер: Кемерон Кроу, 1996 р

IMDb: 7.30

Кинопоиск: 7.6

Справжній успіх знаходиться далеко за межами зони комфорту. Для його досягнення доведеться вибитися зі звичної колії, протистояти провокаціям і нападам недоброзичливців, долати труднощі, терпіти провали. Художній фільм із Томом Крузом у головній ролі переконує нас знову і знову: головне — вірити в себе, бачити мету й не помічати перешкод.

13. “ДЖОБС: ІМПЕРІЯ СПОКУСИ

Джобс: империя соблазна

Джошуа Майкл Штерн, 2013 р

IMDb: 5,9

Кинопоиск: 6,5

Хоча кінокритики й номінували Ештона Катчера за роль Стіва Джобса на «Золоту малину», дивитися цей фільм однозначно потрібно. Тут глядач знайде масу цінної інформації про способи досягнення вершин успіху в бізнесі. Чого варте одне тільки правило: «кращий спосіб спрогнозувати майбутнє — винайти його»! І, можливо, гроші — це ще не все, до чого варто прагнути…

14. “У ВСІ ТЯЖКІ” (СЕРІАЛ)

Во все тяжкие

Вінс Гілліган, 2008 р

IMDb: 9,5

Кинопоиск: 8,9

Захоплюючий і непередбачуваний кримінальний серіал про перетворення пересічного вчителя хімії в процвітаючого наркобарона є практичним посібником, як грамотно будувати бізнес із розкриттям особливостей усіх процесів — від створення товару до його реалізації кінцевому споживачеві.

15. “У ГОНИТВІ ЗА ЩАСТЯМ

В погоне за счастьем

Габріеле Муччіно, 2006 р

IMDb: 8,0

Кинопоиск: 8,3

Чергова драма, що грунтується на реальній історії, але цього разу добра, позитивна й надихаюча. Головному герою у виконанні Уілла Сміта вдається не просто почати все з нуля, а вибратися з кричущих злиднів. Заради маленького сина він робить неможливе — проходить важкий і довгий шлях від розореного невдахи до засновника брокерської фірми й мільйонера.

Найкращі фільми про продажі

16. “ПРОДАВЕЦЬ

Продавец

Ніл Бреннан, 2009 г.

IMDb: 5,8

Кинопоиск: 6,2

Практично збанкрутілу фірму із продажу старих автомобілів може врятувати тільки геніальний продавець. Щоби вивести компанію з кризи, упродовж Дня Незалежності необхідно продати 211 машин. Використовувати доведеться все — винахідливість, кмітливість, хитрі виверти й тонкі психологічні прийоми.

17. “РОКЕТ СІНХ — ПРОДАВЕЦЬ РОКУ

Рокет Синх — Продавец Года

Шіміт Амін, 2009 г.

IMDb: 7,5

Кинопоиск: 7,5

Сучасна індійська кінострічка не здивує вас масштабністю і феєричними спецефектами, зате точно захопить легкістю, позитивом і цікавим сюжетом. Для підприємців-початківців і менеджерів буде дуже корисно подивитися цей фільм заради знайомства з оригінальними методами роботи з клієнтами, а також вивчення тонкощів взаємовідносин між продавцями й покупцями.

18. “ГЛЕНГАРРІ ГЛЕН РОСС (АМЕРИКАНЦІ)

Гленгарри Глен Росс (Американцы)

Джеймс Фоулі, 1992 р

IMDb: 7,8

Кинопоиск: 7,5

Фільм принесе масу задоволення і практичну користь тим, для кого продажі — це головне, а то і єдине джерело прибутку. Уся кінострічка є збіркою рекомендацій щодо підвищення продажів в умовах неймовірно жорсткої конкуренції. Багато методів й ідеї ви успішно зможете реалізувати у сучасних умовах.

19. “ХЛОПЕЦЬ, ТИ ПОПАВ

Парень, ты попал

Роджер Нігард, 2001.

IMDb: 6,6

Кинопоиск: 6,9

Складаючи топ фільмів для продажників, цю кінострічку абсолютно неможливо пропустити. Захоплива комедія здатна стати реальним посібником з роботи з запереченнями, побудови етапів продажів, майстерному маніпулюванню й безлічі інших ефективних технік.

20. “БОЖЕВІЛЬНІ” (СЕРІАЛ)

Безумцы

Метью Вайнер, 2007 р

IMDb: 8,6

Кинопоиск: 7,8

Драматичний серіал отримав найвищі оцінки глядачів, критиків, а також рекордні 4 премії «Еммі» підряд плюс купу інших нагород і номінацій. Сюжет розвивається навколо роботи рекламного агентства й життя його креативного директора — геніального, харизматичного й зовсім відчайдушного продажника. Уважний глядач отримає з цього серіалу безцінні уроки.

Найкращі фільми про фінанси

21. “КЛУБ МІЛЬЯРДЕРІВ

Клуб миллиардеров

Джеймс Кокс, 2018 р

IMDb: 5,6

Кинопоиск: 5.6

Хитрість, надзвичайність і дар переконання — якості, якими нагороджені молоді головні герої фільму. Використовувати свої таланти вони будуть, організовуючи зухвалі й ефектні фінансові афери й маніпуляції. Прикинутися мільярдерами, щоби дістатися до кишень справжніх ділків бізнесу, здається їм чудовою ідеєю. Гроші роблять гроші, у цьому суть побудови фінансової піраміди. Але скільки вистоїть колос, зведений на «глиняних ногах»…

22. “МЕЖА РИЗИКУ

Предел риска

Андреас Апергіс, 2011 р

IMDb: 7,1

Кинопоиск: 6,7

Наближається фінансова катастрофа — світова економічна криза 2008 року. Прогнози лякають — крах здається абсолютно неминучим. Група топ-менеджерів на Уолл-Стріт стоїть перед жорстким вибором, і будь-яке їхнє рішення загрожує незворотними наслідками. На них чекає божевільна ніч і найстрашніші години в житті.

23. “НАДТО КРУТИЙ ДЛЯ НЕВДАЧІ”

Слишком крут для неудачи

Кертіс Хенсон, 2011 р

IMDb: 7.40

Кинопоиск: 8,8

Фільм грунтується на реальних подіях і знятий за мотивами документального бестселера «Too Big to Fail». Ким були люди, які восени 2008 року вирішували долі світової економіки й намагалися стабілізувати фінансові ринки? У центрі сюжету міністр фінансів Генрі Полсон. Які рішення йому довелося приймати, коли могутні банки і величезні інвестиційні піраміди руйнувалися легко, як карткові будиночки?

24. “АФЕРИСТ

Аферист

Брюс Колк, 2018 р

IMDb: 4,6

Кинопоиск: 5,1

Світ великих грошей завжди пов’язаний із брехнею й різноманітними аферами. Про це добре відомо Баррі Мінкоу — обдарованому до геніальності бізнесменові. Свій шлях до вершини він прокладає із самих низів, а методи його, хоча й сумнівні, але досить ефективні. Історія афериста, до речі, знята за реальними подіями.

25. “ХОРОШИЙ РІК

Хороший год

Рідлі Скотт, 2006 р

IMDb: 7,0

Кинопоиск: 7,7

Макс (у виконанні Рассела Кроу) — експерт в галузі інвестицій, успішний біржовий трейдер. Що в цій сфері діяльності мається на увазі під словом «успішний»? Успішність і безпринципність, жорсткість і енергійність. Життя Макса круто зміниться, коли йому доведеться повернутися в Прованс, де пройшли його дитячі роки, для продажу успадкованого від дядька маєтку.

 

ВИСНОВКИ

 

Фільми про багатих, мільйонерів, успішних і видатних бізнесменів є досить привабливими для глядачів, особливо, якщо йдеться про реальних людей і реальні події. Навіть якщо перегляд фільму про мільйонерів здається нам усього лише приємним проведенням часу, неможливо не надихнутися завзятістю, витримкою, цілеспрямованістю й зухвалістю цих людей — якостями, які привели їх до успіху.

Фільми про успішних людей — це потужні мотиватори, які змушують нас задуматися про свої ресурси і можливості, стимулюють до активних дій і можуть навіть стати поштовхом для відкриття власного бізнесу.

Наші інтереси: 

Фільми про багатих, мільйонерів, успішних і видатних бізнесменів є досить привабливими для глядачів, особливо, якщо йдеться про реальних людей і реальні події. Навіть якщо перегляд фільму про мільйонерів здається нам усього лише приємним проведенням часу, неможливо не надихнутися завзятістю, витримкою, цілеспрямованістю й зухвалістю цих людей — якостями, які привели їх до успіху.

Фільми про успішних людей — це потужні мотиватори, які змушують нас задуматися про свої ресурси і можливості, стимулюють до активних дій і можуть навіть стати поштовхом для відкриття власного бізнесу.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи