Зображення користувача Миро Продум.
Миро Продум
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Теорія та аналітика гри в покер від МТІ - у вільному доступі

Світ:

Массачусетський технологічний інститут виклав у вільний доступ курс лекцій англійською мовою з теми «Теорія та аналітика гри в покер». Доступні відеолекції та конспекти. Ця подія - частина програми OpenCourseWare, яка присвячена організації безкоштовного доступу до вибраних лекцій інституту для всіх бажаючих - навіть для тих, хто не вчиться в ньому.

1507023_poker.jpg

Кевін Десмонд (Kevin Desmond)
Кевін Десмонд (Kevin Desmond)

Лекції веде магістрант інституту Кевін Дезмонд, який отримав ступінь бакалавра з фінансів. І, що логічно, його лекції якраз розповідають про технології аналізу і планування, призначених для максимізації вигоди від гри на гроші.

У курсі розглядаються основи гри, найкращі стратегії і ті важливі деталі, які самоучки зазвичай упускають. Розглядається аналіз поведінки гравців, манери гри і прогнози їх майбутніх дій в залежності від попередніх роздач. 

Вважається, що хороші гравці в покер володіють багатьма важливими якостями: миттєво приймають математично вивірені рішення, не втрачають розум при поводженні з великими сумами грошей і швидко відновлюються після фінансових втрат. У них сталеві нерви та аналітичне мислення.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи