Зображення користувача Володимир Федько.
Володимир Федько

Телевізор - дебілізатор нації! 8 причин не дивитись телевізор

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

„Коли ти молодий і дивишся телевізор, то думаєш, що телекомпанії змовилися і хочуть зробити людей тупими. Але потім ти дорослішаєш і приходить розуміння: люди самі цього хочуть. І ця думка лякає набагато більше. Змова — це не страшно. Ти можеш пристрелити виродків, почати революцію! Але нема ніякої змови, телекомпанії просто задовольняють попит. На жаль, це правда“. (Стів Джобс, Wired, 1996 рік)

8 причин не дивитись телевізор:

1. Реклама
Таблетки, прокладки, пиво, банк, пиво, газована вода, прокладки, пиво, таблетки, машини, кава, газована вода, супермаркет, прокладки, пиво, таблетки ... і знову по колу. Тобі не набридло?

2. Телевізор робить тебе нерозумним
Тривале надмірне споживання телебачення пригнічує твій мозок. Повна відсутність мозкової активності, спрямованої на прийняття рішень і творчість, заміщене пасивним споживанням інформації, перетворює людину в нерозумну.

3. Телебачення робить людей гіршими
Сучасні продюсери добре засвоїли думка про те, що людей найбільше приваблюють секс, страх і жадібність і на повну використовують ці приманки.

4. Телебачення пожирає твій час
Спочатку глядачі дивилися передачі, коли у них був вільний час. Потім придумали серіали і глядачі стали жити тоді, коли залишається вільний час від телевізора.

5. Інформаційна передозування
Телебачення робить з тебе не просто інформаційного ненажеру, воно тебе калічить. Згадай, як ти вчора сидів перед телевізором і дивилися фільм, потім шоу. Реклама. Новини.

6. Телебачення робить тебе нещасним
О, ці серіали! Для домогосподарок - мильні, для модників - гламурні. Ти з цікавістю починаєш стежити за чужим життям, потім це тебе захоплює, потім це стає частиною тебе.

7. Телебачення робить тебе біднішим
Недолік телевізора навіть не в тому, що реклама змушує нас купувати речі, які нам не потрібні. Набагато більша проблема полягає в тому, що ми на підсвідомому рівні заражаємося духом споживацтва.

8. Твоє життя важливіше розкладу передач
Закоренілі любителі телепередач вже давно звикли до того, що їхнє життя диктується розкладом телевізійних програм. 

Джерела:


Наші інтереси: 

Відмовлятися від шкідливого інформаційного впливу!

Підписуюсь на новини

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ія Подолянка.

Телевізор не дивлюсч 21 рік.