Зображення користувача Віктор Макаренко.
Віктор Макаренко
 • Відвідувань: 1
 • Переглядів: 4

Телепортація в Євангелії, сучасні випадки і диво п’ятої ранку (відео)

Після свого воскресіння Ісус показав учням можливості прискореного переміщення у просторі. Подібні речі нині відбуваються в нашому житті. Вміння прискорювати внутрішній час має стати чеснотою оновленого українського народу.

 • 00:50 Як Ісус навчав учнів телепортації
 • 01:40 Докладний звіт про телепортацію 2011-го року
 • 10:05 Чудеса серед нас
 • 12:50 Наш дотик до божественного
 • 14:15 Передавання енергії через дотик
 • 15:15 Настав час розповідати про чудеса
 • 16:50 Аварійне перенесення у просторі
 • 20:30 Диво п’ятої ранку
 • 24:15 Чеснота вчасного засинання
 • 25:40 «Традиція» і «культура» – уточнення термінів
 • 35:50 Як удвічі збільшити свій день

Учасники розмови:

 • Оксана Білозір – політик, громадський діяч, народна артистка;
 • Ігор Каганець – письменник, футуролог, засновник AR25.ORG.

 

 

Переглянути на YouTube

Звіт про телепортацію 2011 року:

Про прискорене переміщення у просторі (прискорення подій, підвищення власних частот) – ось повідомлення одного нашого друга майже 10-річної давності:

«Хочу поділитися своїми чудернацькими пригодами, що сталися зі мною на початку практики Живого слова [на третій день читання].

Я підприємець, маю невеличке родинне підприємство. Раз в неділю їжджу до Харкова по деяку сировину.

Весь шлях складає приблизно 180 км. Половина шляху пролягає по селам, друга половина по трасі. Завжди витрачав на все приблизно 9-10 годин.

В один з днів червня я як завжди зібрався до Харкова по товар. Прочитав зранку 1-шу форму (я тоді тільки почав читати Живе слово) і десь о восьмій виїхав.

Близько одинадцятої був у Харкові, зателефонував дружині що доїхав [тобто через три години після від'їзду]. Потім загрузився і в 12-57 зателефонував дружині що виїжджаю. Від 70-90 км шлях пролягав по трасі де дорога більш-менш рівна. Я їхав і потихеньку розмірковував собі про практику Живого слова. Повторював звукони, цифрони і т.п.

Не зважаючи на те, що це була досить неспокійна траса, внутрішній мій стан був дуже спокійний, щось на зразок відчуття сонячного святкового дня в церкві.

Коли вже треба було звертати з траси до другої частини шляху по сільським дорогам, я зателефонував дружині і звернув увагу на автомобільний годинник, - він показував той самий час, в який я виїхав з Харкова, тобто 12-57. Я подумав що годинник просто зламався і поїхав собі далі.

Автомобіль пікап РЕНО КАНГУ, 800 кг вантажу, дороги по селам убиті, то їхав потихеньку. Годинник раптом почав йти. Ну думаю буває, значить запрацював. Додому приїхав приблизно в 14-30.

Дружина зауважила що щось дуже рано повернувся. В кращому випадку повинно бути десь 16-00, 16-30. Я задумався що щось тут не так. Взяв телефон дружини і подивився на час мого останнього дзвінка - він показував, на мій жах, 12-57. Тобто виходило, що половину шляху я проїхав за 0 годин 0 хвилин.

Розказав про це дружині. Вона з мене трохи покепкувала, мовляв щось наплутав - такого не може бути! Але на другу поїздку поїхала зі мною. Як ми не спішили, але раніше 16-00 ми додому не повернулися.

Що сталося - і досі є загадкою. Може з кимось подібне траплялося то повідомте, буду вдячний» (кінець цитати).

Уточнююче запитання:

«Я так зрозумів, що останній дзвінок був о 12-57, перебуваючи майже посередині дороги, а передостанній - о 12-57 з Харкова».

Відповідь автора цієї історії: 3526 днів тому

«Так все і було. Я виїхав на трасу і зателефонував, що роблю завжди і ще зателефонував при з'їзді з траси на селищні дороги, що також роблю завжди автоматично. Час був той самий – 12-57.

До речі, сьогодні також був у Харкові. Виїхав о 6-30 повернувся 16-30. Я не хотів про це писати взагалі, бо це виглядає дуже дивним. Я і досі в ступорі від тієї події. Нікому крім дружини і Каганця не розповідав, навіть дітям. Але я знаю точно, що повернутися з товаром з Харкова о 14-й годині неможливо навіть літаком» (кінець цитати).

Обговорення цієї події – у коментарях до статті: Для кого Ісус умер і воскрес, або Істинний сенс Доброї Новини https://www.ar25.org/node/48332

Пояснюючі статті:

Наші інтереси: 

Пізнаємо реальність, досліджуємо потенціал Людини, вдосконалюємо себе і соціум.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

І на оновленій Землі...

Війна в Україні завершиться тоді, коли буде досягнута її мета (+аудіо)

Справжня мета цієї війни полягає у формуванні нової української нації – носія передових світогляду, соціальної організації та технологій. Отже, війна припиниться тоді, коли процес постіндустріального...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Юлія Гаркуша.
0
Ще не підтримано

Дякую за цікаве і корисне відео. Нарешті прислів’я «Хто рано встає, тому Бог дає» набуло наукового обґрунтування). А якщо ранню роботу спарувати с Живим Словом, то вона має всі шанси перетворитися на радісну працю.)

Коментарі

Зображення користувача Юлія Гаркуша.
0
Ще не підтримано

Дякую за цікаве і корисне відео. Нарешті прислів’я «Хто рано встає, тому Бог дає» набуло наукового обґрунтування). А якщо ранню роботу спарувати с Живим Словом, то вона має всі шанси перетворитися на радісну працю.)