Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Тактичний одяг: оптимальний варіант для міста та польових умов

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Навіщо носити військовий одяг в місті? Таке питання часто задають ті, хто мало знає про переваги тактичної одягу. Такі люди уявляють собі тактичні штани, куртки, взуття як старомодний, безформний, камуфляжний одяг. І це найбільша помилка!

Сучасний тактичний одяг - це стильний ергономічний дизайн, що забезпечує максимальний комфорт в будь-яких умовах. Шви на брюках, сорочках, термобілизні завжди зроблені якісніше, ніж у продукції популярних цивільних брендів. Більш того, вони розташовані так, що мінімізувати можливі негативні наслідки, такі як натирання шкіри.

Тактичний одяг за складом це оптимальна комбінація штучних і натуральних матеріалів. Він відрізняється високою зносостійкістю, міцністю і розширеним функціоналом. Звичайно, в ньому практично не присутні декоративні елементи. Але, підібраний під певний типаж тіла, він чудово виглядає, підкреслюючи переваги і приховуючи недоліки фігури.

Популярність тактичного одягу

Мілітарі стиль відрізняється монотонністю кольорової гами, що дозволяє приховувати забруднення та інколи допомагає залишитись непоміченим. Але це не всі переваги!

Взяти, наприклад, технологію Softshell. Багатошарова структура матеріалу забезпечує чудовий комфорт, а тому тактичий одяг з нього швидко увійшов в світ моди. Штучний трикотаж, пошитий за спеціальною технологією, складається з декількох тонких шарів. Кожен з них має високу функціональнісь та практичність. Зараз за цією технологією виготовляється також одяг для міста та занять спортом. Він вже має яскравий дизайн і, часом, навіть прикрашений актуальними серед молоді принтами.

Багатофункціональність - ось основна перевага тактичної одягу, який можна недорого купити на сайті https://topgunstore.com.ua/. Тактичні куртки, штани, головні убори та взуття відмінно зберігають тепло і відводять надлишки вологи назовні. Такий одяг прекрасно захищає від холоду і атмосферних опадів, мінімізує отримання травм, не тисне і не натирає.

Практичний одяг для прогулянок за містом, полювання та рибалки

Прихильники екстремального відпочинку, активного відпочинку на природі та спорту давно оцінили переваги тактичної одягу. Воно витіснило з гардероба старі армійські плащ-палатки, гумові чоботи і шапки-вушанки минулого століття. Легка надійна амуніція стала пріоритетом, адже в такому одязі завжди зручно і тепло. І в ньому, завдяки продуманому сучасному дизайну, не соромно з'явитися на людях.

Наші інтереси: 

Комфорт.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Замовляємо хлопцям і дівчатам футболки з трипільською свастикою і драконами. Хай нам щастить!

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи