Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Святкування Міжнародного Дня Землі з рок-зірками

Здорове довкілля – це запорука того, що Україна стане країною з європейською якістю життя. Тому рок-зірки підтримують ініціативу екологічного руху провести грандіозне шоу у День Землі.
23 квітня 2005 року з 11:00 до 20:00 на вулиці Хрещатик, Майдані Незалежності буде проведено широкомасштабну акцію, присвячену 35-й річниці святкування Міжнародного Дня Землі.

Метою проведення акції є мобілізація партнерства влади і громадськості для вирішення екологічних проблем та підвищення поінформованості населення щодо природоохоронних питань. У рамках свята акцент буде зроблено на питанні поводження з твердими побутовими відходами в Україні. Під час свята буде організовано сепарований збір сміття.

Всеукраїнська громадська екологічна організація “МАМА-86”, що є координатором свята, вперше в Україні розробила екологічні вимоги для проведення культурно-масових заходів, які включають вимоги до обладнання, менеджменту сміття, методів розповсюдження інформації тощо.

19 квітня виконавчий директор ВЕГО “МАМА-86” Слєсаренок С.Ф. та Голова постійної комісії Київради з питань екологічної політики Карабаєв Д.Т. підписали заяву про екологічні наміри щодо проведення 35-ої річниці святкування Дня Землі. В Заяві зокрема вказується на важливість створення позитивного прикладу проведення культурно-масових подій з урахуванням екологічних вимог на добровільних засадах. Цей акт є початком діалогу з владою про впровадження екологічних стандартів проведення масових заходів в Україні.

Протягом дня на головній вулиці столиці будуть проводитись виставки екологічних організацій, поширюватись інформаційно-просвітницька література та карти Києва із нанесеними пунктами прийому вторинної сировини. Працюватиме “майданчик ремесел” : майстер класи з традиційних ремесел – гончарства, плетіння з лози та соломи, писанкарство тощо. Для дітей працюватимуть різноманітні “дитячі майданчики” з іграми та майстернями.

О 12:00 пройде показ екологічної моди, а також інтерактивне видовище – переробка сміття на музичні інструменти із залученням та навчанням всіх бажаючих.

Зірки вітчізняної рок-сцени також підтримують “екологізацію” України. Приблизно з 13:30 до 16:00 на малій сцені виступатимуть гурти “Барабани світу”, “Гурт Йо’Гурт” та “Очеретяний кіт”.

А о 16:00 на великій сцені почнеться святковий концерт за участі Каті Chilly, “Гайдамаків”, “ВВ” та “Океану Ельзи”.

По закінченні концерту (приблизно о 20:00) почнеться дискотека.


----------------------------------------------------

В тему:

Дерев'яні комп'ютери… не панацея

В Одесі розроблені нові сонячні колектори

Китайська школярка відкрила хробаків, що пожирають пластик

Розробки львівських лісотехніків дозволять суттєво економити деревину

Епоха екологічного міського транспорту в Європі

Японці винайшли нешкідливий автомобіль

Київське сміття збиратимуть роздільно
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Радіймо, друзі! Продовжуємо тему ельфізму.

Від гомо сімплекс до гомо триплекс: невідомі стадії людського розвитку – подкаст на Радіо Гартленд

Готові дізнатися, чому ваше життя – це як метаморфоз гусениці, але з купою екзистенційних криз і без кокона? У новому подкасті ми розбираємо сім стадій розвитку людини – від крихітного плоду до...

Останні записи