Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Світова афера з «парниковими газами» і екологічний колоніалізм – розповідає Сергій Пєрєслєгін (відео)

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Ця афера не відрізняється від попередньої афери про "озоновий шар". Але ситуація з вуглекислим газом та парниковим ефектом складніша, адже суть проблеми нікому не відома, вона не надається до жодного раціонального пояснення. 

210817-pereslegyn.jpg

Сергій Пєрєслєгін
Сергій Пєрєслєгін

Коли Земля отримує енергію від Сонця, вона частину цієї енергії відбиває назад в космічний простір. Існує точка зору, що спалювання вугілля, нафти підвищує в атмосфері кількість вуглекислого газу. Але насправді це не так, – стверджує Сергій Переслегін, російський публіцист, дослідник, соціолог.

Хтось стане бенефіціаром певних податків, які введуть "борці з потеплінням клімату". А цими бенефіціарами, як не дивно, є країни ЄС. До речі, у США до теорії "глобального потепління" ставляться з дуже великим сумнівом.

Тут не йдеться, звичайно, про Джо Байдена, який просто слухняно просуває "потрібну" аферистам догму. Дональд Трамп у часи свого президентства критикував Паризький договір про клімат, він заявляв, що таким чином підіймаються ціни на енергію для відповідальних країн. 2017 року США вийшли з так званої Паризької кліматичної угоди.

 

Наші інтереси: 

Розвінчуємо афери 21 століття.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Ну, ця хуцпа розпочалась ще в ХХ столітті...

Якщо прагнеш чуда - створюй його!