Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський
39

Стильні шкіряні ремені українського виробництва з пряжками Клямра

Важливість: 
4

Шкіряні аксесуари та елементи одягу в повсякденному житті використовуються вже багато століть, починаючи від скіфських племен до сьогодення.

Одними із найпопулярніших виробів, які досі не втрачають своєї актуальності є шкіряні ремені, які використовуються в повсякденному житті, підтримуючи одяг та надаючи своєму власнику особливого статусу. Також, завдяки цьому корисному виробу, стало можливим носити на шкіряному ремені зброю, ножі, різноманітні аксесуари, які допоможуть, наприклад, при відпочинку на природі.

Мосяжництво. Забуте мистецтво виробництва

На території нашої країни, паски та ремені з’явилися ще у скіфських племен, які вміли майстерно володіти роботою з використанням такого матеріалу, як натуральна шкіра. Саме цей матеріал в ті часи був практично єдиним, який використовувався при виробництві одягу та аксесуарів. Властивості натуральної шкіри стали тією основою, при якій цей матеріал отримав таку популярність серед населення, адже виготовлені речі зі шкіри мали прекрасну зовнішність, були досить довговічними та захищали людей від негоди.

Гуцульщина – місце, де народилося таке ремесло, як мосяжництво, але з плином часу, майже забуте, отримало новий подих в життя завдяки виробам від https://klamra.com.ua/leather_belts/, які створюють неймовірні речі з використанням національної символіки, якісних матеріалів та різноманітних орнаментів.   

Ручна робота – запорука якості

Всі вироби, починаючи від задумок, перероджуються в справжні витвори мистецтва, де майстер володіє не тільки знаннями, але і натхненням до праці, створюючи стильні речі. Процес виготовлення шкіряних аксесуарів – досить ємкий, адже при роботі використовується тільки ручна праця, а при виготовленні ременів - лише якісні матеріали:

  • натуральна теляча шкіра від українських виробників високої якості;
  • латунні відливки пряжок власного виробництва, які проходять обробку (покриваються патиною).

Створення стильного образу за допомогою шкіряних ременів ручної роботи

Ремінь – аксесуар, який найкращим чином підходить до будь якого одягу, який би не обрав власник. Він прекрасно асоціюється з джинсами, брюками, шортами. Завдяки інтернет-магазину, є прекрасна можливість придбати жіночі, чоловічі шкіряні ремені ручної роботи безпосередньо у виробника. Серед пропозицій, ремені:

  • класичного рівного крою з різноманітними пряжками, шириною 45 мм і 38 мм;
  • різноманіття кольорів.

При виробництві, використовується шкіра, товщиною в 4 – 5 мм, що дає змогу користуватися таким елементом одягу протягом довгого періоду часу без втрат якостей (ремені не змінюють свого кольору та форми).

Кожен, хто прагне отримати шкіряний ремінь в індивідуальному дизайні – буде здивований, адже компанія зможе виготовити пасок згідно Вашим побажанням (бажана стилістика, логотипи, індивідуальна упаковка). Такий ремінь стане неймовірним подарунком на день народження та особливі свята. Отримайте задоволення та позитивні емоції від інтернет-магазину, замовивши вироби ручної роботі високої якості.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: