Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Стів Беннон виступає проти і білого, і чорного расизму

Під час свого виступу в дискусійному клубі Oxford Union Стів Беннон піддав критиці організації і білого, і чорного расизму.

bannonoxford.jpg

фото: Oxford Union

“Нацистам і Ку-Клукс-Клану немає місця в нашому суспільстві. Не можна дозволяти їм марширувати по Шарлотсвіл (Charlottesville). Те ж саме можна сказати про антифа та BLM (Black Lives Matter) — їм так само не можна дозволяти робити те, що вони [зараз] роблять” - заявив Стів Беннон під час виступу в дискусійному клубі Oxford Union.

Джерело: твіттер OxfordUnion, 16 листопада 2018

Переклав: Володимир Щербина

 

Довдка:

Шарлотсвіл (Charlottesville) — місто в штаті Вірджинія, де 11 та 12 серпня 2017 року відбулись зіткнення між “умовно правими” та “умовно лівими” силами. Приводом стало рішення міської влади демонтувати пам’ятник генералові Роберту Лі, головнокомандуючого армією конфедератів під час Громадянської війни 1861-1865 рр. На захист пам’ятника встали прихильники збереження спадщини конфедератів, деякі праві організації, а також радикальні організації типу Ку-Клукс-Клану та деякі групи, що сповідують білий расизм. А проти них виступили різні лівацькі рухи, зокрема й радикальні, які сповідують “революційний терор” та чорний расизм. Внаслідок зіткнень загинула одна з прихильниць “лівих поглядів”, поранено принаймні 19 чоловік (з обох сторін).

Антифа — міжнародний ліворадикальний рух, який проголошує своєю ціллю боротьбу з фашизмом та расизмом, проте насправді займається ліворадикальним терором. В Україні відомий вбивством українського активіста Максима Чайки, нападами з битами та кастетами на мирні українські акції, нападом з застосуванням вогнепальної зброї на марш проукраїнських футбольних фанатів 2 травня 2014 року, внаслідок чого загинули учасники маршу, після чого сталась трагедія в Будинку Профспілок.

BLM (Black Lives Matter) — рух, що виник у 2013 році і проголошує своєю метою “захист чорношкірого населення від свавілля поліції”. Натомість більшість рядових учасників руху сповідує відвертий чорний расизм.

Наші інтереси: 

Як казав Конфуцій: все починається з виправлення імен. Ліворадикальний терор - це теж терор, а чорний расизм - це теж расизм.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Про "чорний расизм" ліваки не люблять говорити, але "чорний расизм" таке ж поширене явище, як "антисемітизм" і "білий расизм". І чорношкірих "проповідників", що закликають вбивати білих, також вистачає.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Про "чорний расизм" ліваки не люблять говорити, але "чорний расизм" таке ж поширене явище, як "антисемітизм" і "білий расизм". І чорношкірих "проповідників", що закликають вбивати білих, також вистачає.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!