Важливість: 
5
Ставлення Інституту Міжмор’я до індустріальної цивілізації та її учасників

Нова формація допомагає всім бажаючим долучитися до нового світу, ні з ким не сперечаючись і не конфліктуючи. Хто хоче жити – виходить із зони вмирання і долучається до зони росту, хто не хоче – це його справа.

160807parostok-1.jpg

Метаморфоза. Трансформуймося!
Метаморфоза. Трансформуймося!

Перехід до постіндустріальної формації означає повернення до природи і прихованої в ній мудрості. Для того, щоб виробити правильне ставлення до безнадійно застарілої і наскрізь корумпованої системи, погляньмо на рослинний світ.

– А чому саме рослинний, а не тваринний?

Тому що розвиток народів і цивілізацій подібний на повільний, поступовий, малорухомий і малосвідомий розвиток рослин.

Для рослинного світу стара система – це або перезрілий плід, з якого виростає новий паросток, або перегній, з якого цей паросток бере поживні речовини.

У першому випадку відбувається співпраця нового зі старим – на умовах нового. Зелений паросток допомагає старому плоду перейти до життя за новими правилами, долучає його до нового ладу. Клітини старого плоду не чинять опору, бо це їхній шанс продовжити життя в новій формі. У другому випадку старого плоду вже нема: тут нова рослина просто пускає корені і бере все, що їй треба.

Ось так і в житті. Нова формація допомагає всім бажаючим долучитися до нового світу, ні з ким не сперечаючись і не конфліктуючи. Хто хоче жити – виходить із зони вмирання і долучається до зони росту, хто не хоче – це його справа.

Інститут Міжмор’я – Intermarium Institute – досліджує закони природи і діє згідно з ними. Відтак він сам є частиною природи, а розвиток природи не зупинити.

Інститут Міжмор’я позиціонує себе як структуру, яка допомагає учасникам старої системи скинути кайдани і долучитися до творення нової – постіндустріальної – цивілізації. «Першість проходу – Брама Переходу» (Живе Слово, Цифрона 15).

Нова цивілізація не бореться зі старим світом. У неї є цікавіші справи – вона творить новий світ.

Нова цивілізація не претендує на ресурси старої цивілізації: вони їй просто не потрібні. Постіндустріальна цивілізація сама є ресурсом.  

Лебеді - символ шляхетних людей, нових аріїв. Злітаймо!

Audio iconМаксіма. У раю.

Наші інтереси: 

Творимо новий світ за допомогою системи. Всесвіт за нас! 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка