Зображення користувача Богдан ДуБ.
Богдан ДуБ

Стартап Вишня Борія: нова раса - Новітній час 3.11.13 р.

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
1 - Може колись знадобиться.

Відео, аудіо та текстові матеріали передачі "Новітній час" за 3.11.13р., тема зустрічі: "Стартап Вишня Борія: нова раса".

Groove Addicts - To Be Free

(стаття про Groove Addicts)

Текст. В розмові розкриті питання

1. Два жорстко пов’язані складники Великого Переходу:  нова цивілізація + нова раса.

2. Нова цивілізація твориться як стартап, тобто інноваційна компанія. Тільки цивілізаційна інновація дає шанс стати лідером. Головний чинник лідерства – монополія на передовий спосіб життя.  

3. На інноваціях спеціалізується соціальна група – варна брахманів. Членів цієї групи ще називали друїдами і волхвами.

4. Три умови належності до брахманів:

 • Долучення до метафізичних знань (істинні знання активні)
 • Прагнення до святості, постійне самовдосконалення (реалізація знань)
 • Підтримка організації брахманів роботою, грошима, зв’язками, ресурсами.

5. Варна брахманів має стати масовою організацією: тільки тоді вона буде найпотужнішою силою суспільства і локомотивом його розвитку.  Так, в Ірландії був період, коли до касти друїдів належало більше половини населення.

6. Нині брахманська самоорганізація відбувається у формі Корпорації брахманів «Вишня Борія» на сайті AR25.ORG Народний Оглядач. У процесі свого розвитку корпорація брахманів сформує новий суспільний лад, який традиційно називається Сокупія (Скуфія, Скіфія), тобто об’єднання, «скупщина», федерація вільних арійських громад. Цей брахманський лад тримається на світогляді, любові, вдячності, релігії. Визначальним засобом впливу є переконання.   

7. Суспільний лад, створюваний кшатріями, має військовий характер. Суспільство, організоване кшатріями, називається «держава», що походить від кореню *дер – сила, звідси держати (міцно тримати), драка, дракар, дерти, обдирати. Він тримається на точному виконанні законів, прав і обов’язків.   Визначальним засобом впливу є примус.

8. Суспільний лад, створюваний вайш’ями-господарями, називається  капіталізмом. Він тримається на багатстві і бізнесі. Визначальним засобом впливу є гроші.

7. Формування нової цивілізації  вимагає наявності значної кількості нових людей, які за своїми особистими якостями перевершують  людину сучасного типу.  Таких людей нової раси ми називаємо аріями. Переваги нових людей:

 • Перебування у просторі позитивних подій
 • Відсутність хронічних і гострих хвороб
 • Фізична та інтелектуальна активність, характерна для молодих людей
 • Більша тривалість життя, яка дозволяє накопичувати життєвий досвід і досягати мудрості – цілісного бачення життя.
 • Поліпшення генокоду завдяки механізму епігенетики.

8. Гіпотетична перспектива: збільшення удвічі тривалості життя, збереження пам’яті про попереднє життя в новому втіленні, здійснення метаморфози (згідно з філософією динамізму), досягнення стану боголюдини, що дає фізичне безсмертя.

9. Засоби формування нової раси:

 • Жива їжа, фізична активність, правильне вписування у природну циклічність
 • Очищення психіки Живим Словом, вдосконалення мозку, інформаційна гігієна
 • Істинний світогляд, позитивне ставлення до життя, ігрове мислення
 • Добрі справи

Аудіо

Завантажити повну аудіо-версію передачі з ex.ua

Відео

Уся зустріч

 

 

і по підтемах:

1. Вступ

 

 

2. Терміни і поняття

 

 

3. Їжа

 

 

4. Рух

 

 

5. Цикл

 

 

6. Слово

 

 

7. Інформаційна гігієна

 

 

8. Світогляд

 

 

9. Гра (І)

 

 

10. Позитив

 

 

11. Гра (ІІ)

 

 

12. Справи

 

 

13. Підсумок

 

YouTube програма "Новітній час". Щонеділі о 10-тій!

Наші інтереси: 

медіа

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Олег Подорожній.

цікава інформація, дякую

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Зображення користувача Воїн Світло.

Загальне положення про КОРПОРАЦІЮ "ВИШНЯ БОРІЯ" може бути таким:

КОРПОРАЦІЯ «ВИШНЯ БОРІЯ» (надалі – КОЛО) є Радісною грою у створенні ІГРОВОЇ СУКУПІЇ - цивілізації вищого рівня, що створюється брахманами у Просторі волі.
КОЛО є грою, оскільки гра — це найшляхетніша і найдосконаліша форма здійснення колективної діяльності людей (надалі – Гравців).
Гравцем-акціонером КОЛА є людина, що зареєструвалася на сайті Народний Оглядач, має аватар та милозвучне ігрове ім’я, виконує положення Статуту та Правил гри КОЛА.
ІГРОВА СУКУПІЯ - це ігрове КОЛО, як форма державного устрою, при якому всі питання вирішуються радою вільних громад при досягненні ними одностайності (консенсусу).
Фундаментом Гри є уявлення про те, що у третьому тисячолітті передовою формою організації етнічних спільнот є форма глобальної національної держави-корпорації – КОЛА.
КОЛО не є юридичною особою за законодавством України, створене за рішенням Загальних зборів гравців-акціонерів КОЛА та діє відповідно до Правил гри КОЛА.
КОЛО створене на засадах самоврядності, незалежності та добровільності для задоволення та захисту прав та законних інтересів гравців-акціонерів КОЛА шляхом провадження ГРИ в екологічних, оздоровчих, аматорських, спортивних, культурних, освітніх, наукових та в інших видах діяльності.

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Зображення користувача Воїн Світло.

Усвідомити внутрішнє ставлення до типу суспільного ладу, який найбільш прийнятний Вашому істинному "Я", можливо шляхом відповіді собі на наступні питання.

?який визначальний засіб зовнішнього впливу на Вас, імпонує Вашому істинному "Я":

1. Переконання.
2. Примус.
3. Гроші.

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Зображення користувача Воїн Світло.

Відповіді на питання.
Ми можемо отримувати відповіді на свої питання абсолютно різними, часом самими несподіваними для нас способами. Це може бути: і думка, і книга, і людина, і якісь дії, і природне явище ... Зазвичай, ми є "спостерігачами", за допомогою своїх органів почуттів ми спостерігаємо за зовнішнім світом. Тут просто потрібно бути пильним.
Краще, коли ми зможемо стати "спостережуваними". Це коли наше справжнє "Я" спостерігає за нами, за нашими думками, почуттями, діями ... Істинне "Я" живе за законами Всесвіту. Дуже часто, наші думки, почуття, дії ... вчиняються за земними законами (наприклад чинним законам держави Україна). Коли вони суперечать законам Всесвіту, спостерігач-справжнє "Я", явно бачить це....

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Зображення користувача Миро Продум.

Тут доцільно ввести поняття "Відносний консенсус". Він досягається тоді, коли підтримується акціонерами з загальною вагою 80 % і більше.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Воїн Світло.

Так. Це в розділі: Прийняття рішень. Голосування.

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.